Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kreş öğrencilerinden muhteşem gösteri

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİNDE EĞİTİM GÖREN ÇOCUKLAR ANNELERİNE ÖZEL GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ YILSONU GÖSTERİLERİ İLE BÜYÜLEDİ.

Kreş öğrencilerinden muhteşem gösteri
16 Mayıs 2018 - 15:02

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren kreş ve gündüz bakımevinde eğitim gören çocuklar annelerine özel gerçekleştirdikleri yılsonu gösterileri ile büyüledi.

Büyükşehir Belediyesi hizmet binası içerisinde ve Cam Piramit alanında hizmet veren kreş ve gündüz bakımevlerinde eğitim gören 4-6 yaş grubu 57 çocuk yılsonu gösterisinde hünerlerini sundu. Minikler İngilizce, jimnastik, halk oyunları, dans ve şarkılarla aileleri ve davetlilere keyifli anlar yaşattı. Antalya Kültür Merkezi Perge Salonu’nda düzenlenen yılsonu gösterisine ilgi yoğun oldu. Programda anasınıfı öğrencileri şarkılar söyledi, oyunlar oynadı. Anneler de çocuklarının heyecanına ortak oldu. Büyükşehir Belediyesi kreş ve gündüz bakımevi öğrencileri hazırladıkları şarkılar ve drama gösterileriyle alkış aldı.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cuce