Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kültür sanat etkinlikleri tamam

Kepez Belediyesi Kasım ayında sanatseverlere dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı.

Kültür sanat etkinlikleri tamam
07 Kasım 2017 - 12:46

Kepez Belediyesi Kasım ayında sanatseverlere dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı.

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sinemadan tiyatroya, seminerden konferansa, konserden sergiye kadar Kepezlilere unutamayacakları bir etkinlik fırsatı sunuyor. Kepez Belediye Tiyatrosu “Abdülhamit Han” ve “Düğün Evi Oyun Evi” oyunları ile Kasım ayında da perdelerini tiyatro severlere araladı. Geleceğin teminatı çocuklar için de Kepez Belediyesi tarafından birbirinden farklı etkinlikler hazırlandı. Kasım ayı boyunca her Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri Trafik Eğitim Parkı’nda çocuklara yönelik “Öğrenci Trafik Eğitimi” verilecek. Kepez Park Varsak Salonu’nda her Salı, Perşembe ve Cuma günleri çocuk filmleri gösterimde olacak. Kepez Belediye Tiyatrosu “Küçük Prens ve Düşleri” Kasım ayında da çocuklarla buluşacak. Kepez Belediyesi ve Eti Çocuk Tiyatrosu işbirliğiyle “Kırmızı Başlıklı Kız” adlı tiyatro oyunu çocuklar için sahne alacak.

“Kadına Yönelik Şiddet” konulu seminer

Kepez Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinde sosyal konuları da ele alıyor. Osman Gazi Semt Konağı’nda “Kadına Yönelik Şiddet” konulu bir seminer düzenlenecek. Kepez’de Kariyer Günleri’nin bu ayki konukları ise Antalyasporlu Yekta Kurtuluş ve Musa Nizam olacak. Kepez Belediyesi Kasım ayı kültür etkinliklerinde anneleri ve anne adaylarını da unutmadı. Can Bebe işbirliği ile “Canbebe Anneler ile Geleceğe” etkinlik programı hazırlandı. Anne ve anne adaylarının soruları Çocuk Gelişim uzmanları ve beslenme uzmanlarınca cevaplanacak.

Konferanslar, sergiler, konserler

Ahl-i Beyt Dostları “Erbain ve Kardeşlik”, 15 Temmuz ve Şehadet Ruhu”, konferansları da Kepezlileri bekliyor. Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında Şef. Engin Beslek yönetiminde “Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası sahne alıyor. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki “Atatürk Fotoğrafları”, “24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Sergisi” de sanatseverleri bekliyor.

Kültür gezileri Kepezlileri bekliyor

Kepez Belediyesi Kasım ayında da Kültür Gezilerini sürdürecek. Kepez Belediyesi ve Elmalı Belediyesi işbirliğiyle her Salı ve Cumartesi günübirlik geziler düzenlenecek. 7’den 70’e doğa yürüyüşlerinin de devam edeceği Kasım ayında, “Kepezliyim şehrimi geziyorum” günü birlik şehir tanıtım gezisi, “Kepez’de engeller kalkıyor, gezi programı” Kepezlileri bekliyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -