Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca Yaz spor okulları

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNCE AÇILAN YAZ SPOR OKULLARINDA GÜREŞ VE FUTBOL BRANŞLARINDA EĞİTİM GÖREN SPORCULARA MALZEME DAĞITIMI YAPTI.

Kumluca Yaz spor okulları
04 Ağustos 2017 - 9:30

Antalya’nın Kumluca İlçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce açılan yaz spor okullarında güreş ve futbol branşlarında eğitim gören sporculara malzeme dağıtımı yaptı.

Kumluca kapalı Spor Salonunda düzenlenen programda, sporculara malzeme dağıtımını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca, 2016-2017 yaz spor okullarına yoğun ilginin olduğunu söyledi. Müdür Erol Koca, “Bilindiği gibi Kumluca Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya 450 Futbol ve Basketbol Yaz Spor Okulu öğrencisine malzeme dağıtımı gerçekleştirmişti. Belediye Başkanımıza yaz spor okullarına vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kumluca Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü Antrenörlerinin çalıştırdığı 60 yaz spor okulu öğrencisine spor malzemesi yardımı yapıldığını belirten Koca, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok alanda kurslar açtık. Beklentinin üzerinde bir katılım sağlandı. Güreş ve futbol kursunda eğitim gören 60 sporcu kardeşimize “Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” projesi kapsamında malzeme yardımı yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum ve sporcu kardeşlerime de başarılar diliyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -