Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’da 70 ve 80’lerin modası sergilendi

Antalya’nın Kumluca ilçesi’nde 70 ve 80’lerin modası sergilendi.

Kumluca’da 70 ve 80’lerin modası sergilendi
06 Aralık 2017 - 10:04
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesi’nde 70 ve 80’lerin modası sergilendi.

Kumluca Belediyesi Kına Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte Akademide dans gösterilesinde bulunan gençler ve aileleri müzik eşliğinde ve kendi aralarında yaptıkları çeşitli yarışmalarda eğlenceli bir gece yaşadılar. 7. yılını kutlayan Erbay Dans Kulübü bu yıl 1970 ve 1980’li yılların konsepti ile ilgili özenli bir hazırlık yapıp ailelerin giydiği kıyafetlerini gün yüzüne çıkartıp o dönemlere ait müzik, yarışma ve eğlenceler düzenlendi. Ayrıca 70’li yıllar defilesi yapıldı birincilere ödülleri taktim edildi ve ipte elma yeme yarışması, bayanlar için baş üstünde kitap taşıma yarışması, sessiz sinema ve tekerleme yarışması yapıldı. Bunun yanında dansçılar arasında önceden yapılan hediye çekilisi bu akşamda sahiplerine taktim edildi.

Bayram Ergin, “Düzenlenen etkinlikte dans kulübünde görev alan dansçıların ve ailelerin kaynaşması amaçladık. Ayrıca halk oyunları çalışmaları ise yetişen yeni nesilleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sıkı dostluklar kurulmasına katkıda bulunmaktı. Başta çocuklarının yanında oldukları için dansçılarımızın ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co