Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca’da başlayan yangın, Adrasan’a yayıldı

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE ÇIKAN YANGIN, RÜZGARIN ETKİSİYLE TURİZM BÖLGESİ ADRASAN’A YAYILDI. YANGINDA 2 ODALI DEPONUN VE 4 SERANIN ZARAR GÖRDÜĞÜ BELİRTİLİRKEN, 2 İTFAİYE ERİ VE BİR VATANDAŞIN İSE DUMANDAN ETKİLENDİĞİ GÖRÜLDÜ.

Kumluca’da başlayan yangın, Adrasan’a yayıldı
17 Eylül 2018 - 16:34

Antalya’nın Kumluca ilçesinde çıkan yangın, rüzgarın etkisiyle turizm bölgesi Adrasan’a yayıldı. Yangında 2 odalı deponun ve 4 seranın zarar gördüğü belirtilirken, 2 itfaiye eri ve bir vatandaşın ise dumandan etkilendiği görüldü.

Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunan ormanlık alanda sabah saatlerinde çıkan orman yangını, etkisini göstermeye devam ediyor. Kumluca ilçesi Mavikent Mahallesi Karöz koylar mevkiinde başlayan yangın, rüzgarın etkisiyle Adrasan’a doğru yayıldı. Söndürülemeyen yangına ekiplerin müdahalesi devam ediyor. Yangında 2 odalı bir deponun ve 4 tane seranın zarar gördüğü belirtilirken, 2 itfaiye eri ve bir vatandaş ise dumandan etkilendiği görüldü.

Yangının çıktığı alan denize yakın olduğundan dolayı helikopterler vakit kaybetmemek için, suyu denizden alıyorlar. Ekipler, yangının daha fazla bir alana yayılmaması için adeta zamanla yarışıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -