Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’da toplu taşıma araçlarına kamera takılıyor

Antalya’nın Kumluca ilçesi’nde faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarına kamera kayıt ve araç takip sistemi montajı yapılıyor.

Kumluca’da toplu taşıma araçlarına kamera takılıyor
20 Aralık 2017 - 9:54
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesi’nde faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarına kamera kayıt ve araç takip sistemi montajı yapılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarına kamera kayıt ve araç takip sistemi montajı yaptı. Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran,

kurulan sistemin hem yolcular hem şoförler için güvenliği arttıracağını söyledi. Evran, “Bu sistem 3 adet kamera, 1 adet Panik Butonu ve 1 adet Sürücü Bilgisayarından oluşmaktadır. Bu sistemde kaydedilen görüntüler 60 güne kadar saklanabilmektedir. Panik butonu araç içinde yolculardan gelebilecek herhangi bir olağanüstü durumu, hırsızlık, kaza, yangın gibi durumları alarmını merkeze iletmektedir. Online izleme sayesinde kontrol merkezi araç içine bağlanarak alarm durumunun görüntüsünü görerek ve araca en kısa sürede müdahale edilecek. Bu sayede ilçemizdeki toplu taşıma araçlarımızı daha güvenli hale gelecek. Ayrıca yapımına devam ettiğimiz çalışmayla da vatandaşlarımız bekledikleri toplu taşıma araçlarını akıllı telefonlarından takip edebilecek ve kaç dakika sonra hangi durakta olacağını görebilecekleri bir sistem oluşturuyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co