Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’da yüzme alanları denetlendi

Antalya’nın Kumluca İlçesinde Suda boğulma olaylarına karşı ilçe denetleme komisyonu tarafından havuz ve plajlarda denetim yapıldı.

Kumluca’da yüzme alanları denetlendi
27 Temmuz 2017 - 18:08
banner

Kumluca’da Suda boğulma olaylarına karşı ilçe denetleme komisyonu tarafından havuz ve plajlarda denetim yapıldı.

Kumluca’da Suda boğulma olaylarına karşı ilçe denetleme komisyonu tarafından havuz ve plajlarda denetim yapıldı.

Sahil Günay tesislerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü ve Komisyon Başkanı Erol Koca başkanlığında toplanan komisyon üyeleri 8 can kurtarma kule noktasına denetimlerde bulundu.

Komisyon üyeleri denetimlerde gereken tedbirler hakkında kontroller yaptı. Can kurtaran çalışanlarının kendi bölgelerinde hazır bulunup bulunmadığı ve malzemelerin tam teşekküllü olup olmadığı ve çalışanların çalışma şartlarını yerine getirip getirmediği konusunda kontroller yapıldı.

Komisyon Başkanı Erol Koca, “Kumluca da halkımız gönül rahatlığıyla yüzme alanlarında denize girebilirler. Güvenlik en üst düzeydedir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co