Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’daki hortum felaketi

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE GEÇTİĞİMİZ YIL MEYDANA GELEN HORTUMDA ZARAR GÖREN SERALAR YAPILAN ÇALIŞMALAR SONUCUNDA EKİLİR DURMA GETİRİLDİ.

Kumluca’daki hortum felaketi
25 Ocak 2018 - 12:48
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesinde geçtiğimiz yıl meydana gelen hortumda zarar gören seralar yapılan çalışmalar sonucunda ekilir durma getirildi.

Kumluca İlçesi Mavikent Mahallesinde geçtiğimiz yıl 13 Kasım akşamı meydana gelen hortumdan etkilenen seralar devletin yardımı ve çiftçilerin de gayreti ile yeniden kuruldu. Enkaza dönüşen seralar Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Belediyesinin iş makineleri yardımıyla yerinden söküldü. Devletin yardımı ve üreticilerin şahsi imkanlarıyla yeniden kurulan seralarda ekim yapılmaya başladı. Genellikle kavun, domates ve salatalık eken üreticiler, yeniden ürün hasat etmeyi umutla bekliyorlar. Üreticileri ziyaret eden AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, “13 Kasım’da yaşadığımız afeti Allah bir daha göstermesin. Devletimiz afetin yaşandığı saatin beri mağdur olan vatandaşlarımızla yakından ilgilendi. Devletimizin desteği ve vatandaşlarımızın gayretleri ile seralarımız yeniden kuruldu. Üretime geçti. Allah bir daha afet göstermesin. Çiftçilerimize bol ürün bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co