Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’nın yeni Belediye Başkanı Avukat Yusuf Göven oldu

KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA’NIN AK PARTİDEN 27. DÖNEM ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN İSTİFA ETMESİ NEDENİYLE BOŞALAN KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA KUMLUCA BELEDİYESİ 1. SIRA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ AVUKAT YUSUF GÖVEN GETİRİLDİ.

Kumluca’nın yeni Belediye Başkanı Avukat Yusuf Göven oldu
04 Mayıs 2018 - 17:30
banner

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın AK Partiden 27. Dönem Antalya Milletvekili Aday Adaylığı için istifa etmesi nedeniyle boşalan Kumluca Belediye Başkanlığına Kumluca Belediyesi 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Avukat Yusuf Göven getirildi.

Kumluca belediye Meclisi, Yeni Belediye Başkanı seçmek üzere olağanüstü toplandı. 25 kişilik Kumluca Belediye Meclisinde Başkanlık için iki aday önerildi. AK Parti Meclis Üyeleri Avukat Yusuf Göven’i , CHP Gurubu ise Feride Salur’u önerdi. Yapılan oylama sonucu, Avukat Yusuf Göven 15 oy alırken, Avukat Feride Salur ise 10 oy aldı. MHP’den ayrılan Bağımsız Belediye Meclis Üyeleri ise başkan adayı önermediler. Sonuçlara göre Kumluca’nın yeni Belediye Başkanı Avukat Yusuf Göven oldu. Seçim sonunda konuşma yapan Yeni Başkan Göven;“Ben bir hukukçu olarak her şeyi biliyorum anlamına gelmez. Seçimlere 11 ay var. Bu süre içinde Kumluca’mızı hep birlikte yöneteceğiz. Omuzlarımdaki yükün ağırlığının farkındayım. Ama bunu sizlerin yardımı ile birlik ve beraberlik içinde kaldırabileceğimi ümit ediyorum. Çıkan sonuç ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi. Olağanüstü Belediye Meclis Toplantısını, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Milletvekili Aday Adayı olmak için istifa eden Önceki Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’da oturumu locadan izledi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim