Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kurumsal Hosting Ve Öne Çıkan Özellikleri

Kurumsal Hosting Ve Öne Çıkan Özellikleri
15 Mart 2019 - 20:59
banner

Kurumsal Hosting Ve Öne Çıkan Özellikleri

Orta ve yüksek ölçekli şirketlerin tercihi olan kurumsal hosting hizmetleri birçok açıdan avantajlı paketleri de içeriğinde bulunduruyor. Her firmanın talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda seçebileceği ekonomik paket modelleri de sunulmaktadır. Bütçe hesaplamaları ve genel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak kurumsal hosting paketlerinin minimum ve maksimum oranda tutulan seçenekleri değerlendirilebilir.

Spam Kontrolleri ve Virüs Koruması

Şirket hesaplarına gelen e-maillerin tüm kontrolleri otomatik ölçeklerde yer alıyor. Önem sıralamaları yapılmaktadır. Bu nedenle beklenen ve önem arz eden maillerin spam kutusuna düşmesi engellenmektedir. Aynı zamanda diğer şirketlerden gelen maillerin virüs taramaları da profesyonel kademelerde yapılıyor. Bu sayede şirketlerin mail hesapları ekstra koruma seçenekleriyle güvenli bir zeminde tutuluyor.

DDos koruması da özel paketlerin içerisinde ek bir hizmet olarak sunuluyor. Risk azaltma faktörleri mail trafiğinin çok daha akışkan ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Siber saldırılar konusunda da talep edilen güvenliği sunan kurumsal hosting hizmetleri uygulama katmanlarını da maksimum oranda korumaktadır.

SEO Çalışmalarına Uygunluk

Öne çıkan bir diğer önemli özellik Ip adresleri üzerinden seo çalışmalarına uyumluluk katıyor. Her şirketin ve web sitesinin kendine ait bir Ip adresi olduğu için diğer firmaların Ip adreslerinden ayrı tutuluyor. Bu da çeşitli aramalarda ve mail trafiklerinde şirketlerin ön planda tutulmasını sağlamaktadır. Sayısı yüzleri bulan web sayfası yayınından ayrılan özel Ip adresleri sektörde daha başarılı olmanın bir diğer ön koşuludur.

Back- Up Hizmetleri

Kişisel asistanlık anlamına gelen back-up hizmetleri kurumsal hosting paketlerinde yer alan bir diğer hizmet koludur. Paket seçimlerine göre bu hizmetlerden haftalık ya da aylık olarak faydalanmak mümkündür. Adından da anlaşılacağı üzere kişisel asistanlık, şirketlerin angarya ve gereksiz işlerle uğraşmasını engelliyor. Hem zaman hem de enerji açısından tasarruf yapılmasını olanaklı hale getirmektedir. Kişisel yardım ve yönlendirmeler almak için hem internet hem de telefon aktif olarak kullanılabilir. Aktivasyon süreci paketler seçildikten ve satın alındıktan sonra bir gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Hız- Kalite – Kaynak Kullanımı

Söz konusu paketlerin maksimum ürün sayısı 30’dur. Bu da şirketler ve firmalar için önem arz eden hızlılığın tam olarak istenen ölçeklerde kullanımını kolaylaştırıyor. Kaynak kullanımı konusunda da herhangi bir sınırlamayla karşılaşmayan firmalar, kurumsal hostinglerin desteğiyle sektör içerisinde yükselmeye devam ediyor. Mevcut kaynaklar pratik ölçülerde optimize edilebilmektedir.

VDS Sunucu Hizmetleri

Paylaşımlı hostinglere alternatif olarak getirilen VDS sunucular, firmaların faydalanabileceği bir diğer kaynaktır. Bu kaynak da kurumlara özel hosting hizmetlerinin içeriğinde yer alıyor. Özellikle e-ticaret sitesine sahip olan firmalar için idealdir. Başta RAM olmak üzere CPU gibi kaynaklar firmalara özel olarak kullanıma açıktır. VDS sunucular ile birlikte kurumsal hostingler her bütçeye uygun fiyatlarıyla tercih sebebidir. Son beş yıl içerisinde dünya pazarı ile birlikte Türkiye’de de popüler bir oranda rağbet edilmektedir. Önümüzdeki beş yıl içerisinde çok daha yaygın olarak kullanılması beklenen kurumsal hostingler her açıdan avantajlar sunmaya devam ediyor.

Detaylı bilgi için: https://sunucuyeri.com/

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co