Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kutu Harf Sektöründe Öncü Marka “kutuharf.biz”

Kutu Harf Sektöründe Öncü Marka “kutuharf.biz”
19 Haziran 2019 - 20:11

Kutu Harf Sektöründe Öncü Marka “kutuharf.biz”

Sektörde uzun yıllar boyunca varlığını sürdüren, hizmet sürecinde hızlı teslimattan ve müşteri hizmetleri kalitesinden ödün vermeyen, yaptığı işte en iyisi olmaya aday bir firmayız. Kurmuş olduğumuz profesyonel ekibimiz ile web sitemiz üzerinden müşterilere kendi tasarımlarını online olarak tasarlayabilme, malzeme tercihinde bulunma, kurumsal iletişim hattından destek alma imkanı sunuyoruz. Ayrıca tasarıma göre; bütçenize en uygun fiyat teklifini anında web sitemiz üzerinden görebilmektesiniz.

Işıklı Krom Kutu Harf Nedir?

Kullanılan malzemeye kategorilere ayrılan, ışıklı veya ışıksız tercih edilebilen, aynı zamanda tercihe göre 2 boyutlu veya 3 boyutlu olarak hazırlanabilen bir tabela çeşididir. Dikkat çekici, ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olduğu için bu tabela modeli son yıllarda oldukça revaçtadır.

Üretimde Krom Önemi

Krom, metalik madenler içerisinde dayanıklılığı ve parlaklığı sebebiyle en çok tercih edilen alaşımlardan biridir. Paslanmaz çelik ile kullanıldığında yapı malzemesi olarak en çok tercih edilen ürünlerin arasında gelir. Tabelalarda kullanmış olduğumuz harfler kromdan oluşmaktadır. Bu sayede olumsuz hava şartlarından oluşan etkiyi minimize etmiş oluyoruz.

Tasarım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.

Kendi tabelanızı oluştururken profesyonel bir tasarımcı olmanıza hiç gerek yok. Hayallerinizdeki tabelayı oluşturmak, kurmuş olduğumuz web tabanlı yazılımla resmen çocuk oyuncağı. Web sitemizin üst kısmında bulunan “Nasıl Çalışır?” butonundan tasarım sürecine dair yapmanız gerekenleri sizlere videolu bir şekilde anlatılmıştır. Video üzerinden adımları takip ederek online olarak kolayca tasarımınızı yapabilir, tasarımınızın size olan maliyetini hesaplayabilir ve ardından sipariş verebilirsiniz.

Tabelanızı Oluştururken Hangi Aşamalardan Geçiyorsunuz?

Tasarımınızın hangi yazı tipiyle oluşacağını, ebatlarını, tabelada hangi malzemelerin kullanılacağını seçtikten sonra son olarak aydınlatma tercihinizi belirttiğinizde sistem sizlere otomatik olarak bir fiyat çıkartıyor. Bu sayede bütçenize göre malzeme değişimi yapabilir, sizler için en uygun teklifi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Hangi Malzemeler Tercih Edebilirsiniz?

Ürün çeşitliliğimiz sektördeki farkımızı ortaya koyan en önemli unsurlardan birisidir. Web sitemiz üzerinden İsteğe göre; paslanmaz, pleksi, krom alüminyum, ahşap, retro, eskitme seçenekleriyle konseptinize uygun bir kutu harf tabelası hazırlayabilirsiniz. Kullanılan malzemeler hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse;

Işıklı Krom Kutu Harf Çeşitleri

Paslanmaz Kutu Harf

Dayanıklı olması sebebiyle en çok tercih edilen ve en uzun ömürlü olan malzeme çeşitlerinden birisidir. Olumsuz hava şartlarından kolay etkilenmediği için dış cephede en yaygın olarak paslanmaz malzemelerden oluşan tabelalar kullanılır.

Pleksi Kutu Harf

Pleksi malzemesi; ham maddesi petrolden oluşan, cama benzerliği ile dikkat çeken fakat camdan daha dayanıklı ve yüksek ışık geçerliliğine sahip olan bir malzeme olduğu için için yapı malzemesi olarak daha çok tercih edilen bir üründür.

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum isteğe göre boyanarak kullanılabilir, isteğe göre ise tabii rengi ile tabelalarda yer alabilir. Boyanma talebi olduğu takdirde elektro-statik fırın yolu ile boyandığı için boya akması yapmaz ve fazlasıyla dayanıklı olur. Genelde küçük işletmelerden ziyade, büyük yapıya sahip fabrikalar veya işletmeler tarafından tercih edilir.

,

Ahşap Tabela

Klasik bir görünüme sahip ahşap tabelalar işletmenizin konseptine göre tercih edilirse müessenize ayrı bir hava katacağından hiç şüpheniz olmasın. Kullandığımız ahşap, kalitesi itibariyle dış cephelerde de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz dayanıklı bir malzemeden oluşmaktadır.

Retro Kutu Harf

Özellikle geçmişe duyulan özlemi vurgulayan konseptiyle retro kutu harf tabelalar; butik otellerin, cafe-barların, restoranların, müzelerin ve sergilerin yoğun ilgi odağı olmaktadır.

Eskitme Tabela

Metal, ferforje ve Işıklı tabelalar ustalarımızın ellerinde meşakkatli bir süreçten geçerek harika bir ambiyansa bürünüyor. Eskitme tabelalar gerek Cnc makinalar aracılığıyla, gerek lazerle yakma yöntemiyle gerekse el işçiliğiyle hazırlanır. Fransız mimarisinin vazgeçilmezi olan eskitme yöntemine müşterilerimizin yoğun ilgisi olmuştur.

Işıklı Tabelalarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ampullü kutu harf kullanılan tabelalarda en önemli hususlar; ışık hüzmesinin yansıyacağı alanın analizi iyi yapılmalı, doğru bir zemin belirlenmeli, ampulün monte edileceği konum özenle seçilmelidir. Işığın tabelayı gösteren en önemli unsurlardan biri olduğunu unutmamak gerekir.

İletişim

Web sayfamızın üst kısmında bulunan iletişim menüsünde bulunan irtibat numarası aracılığı ile profesyonel ekibimiz tarafından her türlü desteği anında alabilirsiniz. Bizzat atölyemizi ziyaret etmek isterseniz yine ileltişim menüsünde bulunan adresimiz üzerinden işletmemize gelebilir, yüz yüze sohbet ederek bizlerle fikir istişaresinde bulunabilirsiniz.


GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yüksek Bel Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Scrikss Kalem Kullanımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Polo Yaka Tişört
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kişiye Özel Hediye
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kısa Abiye Elbise
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tulum Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hakiki Deri Mont Fiyatları
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Saat Modelleri Nelerdir

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al