Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Lefkoşa Uçak Bileti

Lefkoşa Uçak Bileti
18 Haziran 2019 - 19:19

Lefkoşa Uçak Bileti

Kıbrıs’ın başkenti ve yavru vatanın en çok sevilen bir şehri olan Lefkoşa’ya gitmek istiyorsanız birçok seçenek sizi bekliyor. İsterseniz Akdeniz’de bulunan bir adet gemiye bilet alarak gidin, isterseniz de Tripoki üzerinden alacağınız Lefkoşa uçak bileti sayesinde uçarak gitmenin keyfini çıkarın. Rum tarafı daha kalabalık olsa bile Türk tarafında 84000 kişi yaşamakta. Bu şehrin diğer şehirlerken ayıran bir önemli özelliği var. Dünya üzerinde arasına yeşil hat olarak adlandırılan bir sınırla ikiye bölünmüş tek şehir unvanını kazanıyor. Kıbrıs’ın en kalabalık kenti olan Lefkoşa’da diğer yerlere göre daha sıcak olup yarı kurak ve sıcak bir iklime sahiptir. En sıcak aylarını temmuz ve ağustosta yaşayıp en soğuk ve serin aylarını ise ocak ve şubatta yaşamaktadır.

En Ucuz Lefkoşa Uçak Bileti Bu şehirde gece hayatı oldukça hareketli olduğundan dolayı geceleri yatıp uyumanızı tavsiye etmiyoruz. Gece hayatı ve barları çarşamba günleri, cuma günleri ve cumartesi günleri fazla hareketlidir. Ancak Türkiye ile kıyaslandığında Ankara, İzmir Bodrum ya da Çeşme’ye göre daha pahalı ve tuzludur. Alışveriş olarak ise dönmeden alınacaklar listesine Hellim peynirini eklemelisiniz. Kıbrıs’a özgü olan bu peynirin kendine özel bir yapılma şekli var. Geri dönüş için ise bir adet Lefkoşa uçak bileti ihtiyacınızı karşılayacaktır. Geri dönüş için farklı bir tavsiye isterseniz, gemi ya da diğer turlar ile beraber geri dönmeniz mümkündür.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat