Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Liberty Hotel’de Yeni Aktiviteler

Liberty Hotel’de Yeni Aktiviteler
31 Ekim 2018 - 8:08

Liberty Hotel’de Yeni Aktiviteler

 

Otele sadece dinlenmek için değil aynı zamanda sosyalleşerek yeni aktiviteler içerisinde yer almak için rezervasyonunu yaptıran misafirler için liberty hotel antalya birçok farklı etkinlik sunuyor. Bu etkinlikler tamamen otele ait alanlarda, kaliteli ve işinin ehli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Otelde kaldığı süre boyunca çeşitli sporlarla, eğlence anlayışlarıyla ve havuz konseptleriyle eğlenmek isteyen herkes söz konusu otele online ya da telefon vasıtasıyla rezervasyon yaptırabilir.

Liberty Hotel’de Birbirinden İlgi Çekici Spor Aktiviteleri Var

Erkeklerin amatör ve profesyonel olarak ilgilendikleri spor dallarının başında gelen futbol için ayrı sahalar liberty hotel antalya bünyesinde mevcuttur. Bununla birlikte hem erkeklerin hem de bayanların bir arada oynayabilecekleri plaj voleybolu da söz konusu otelin içerisinde gerçekleştirilebilecek bir diğer etkinlik. Bunların yanı sıra suda oynanabilen spor dalları da epey ilgi görüyor. Su voleybolu ve su basketbolu ile birlikte otelin konukları gün içerisinde eğlenerek kalori yakabilir. Otele bağlı profesyonel hocalar tarafından yaptırılmakta olan sabah jimnastikleri de otelin en çok sevilen spor aktivitelerinin başında geliyor. Uzun süreli misafirler için gündüz ve akşam vakitlerinde iki ayrı saatte verilen yoga ve dans kursları da mevcut. Dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen herkes pilates, masa tenisi ve de deniz bisikleti gibi aktivitelerle de eğlencenin ve sporun ritmini yakalayabilir.

Liberty Hotel’de Çocuklar da Unutulmadı

Çocukları da unutmayan Liberty Hotel onların kaliteli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlayan mini club ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Kulüp içerisinde çocukların çeşitli boyalar ile çizimler yapacağı bir ortam mevcut. Bununla birlikte kapalı bir binada güven içerisinde oyunlarını oynayabilirler. Özellikle çocuklu aileler için büyük bir fırsat olan bu kulüp faaliyetleri tamamen ücrete dahildir.

Havuz Aktiviteleri ile Eğlenceli Zamanlar

Otellerin vazgeçilmez eğlencesi olan havuz etkinlikleri de Antalya’da yer alan bu otelde son sürat devam ediyor. Kapalı havuzda eğlenme fırsatının yanı sıra çocukların güven içerisinde yüzebilecekleri çocuk havuzları da mevcut. 16 yaşından büyükler için serbest olan sessiz havuzlar kış mevsiminde ise özel sistemi ile ısıtmalı olarak kullanılmaktadır. Diğer seçenekler arasında 2040 metre karelik büyük havuzlar da yer alıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al