Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Queens Park Aktiviteleri Ve Seçenekleri

Queens Park Aktiviteleri Ve Seçenekleri
31 Ekim 2018 - 9:09

Queens Park Aktiviteleri Ve Seçenekleri

Tatile dinlenmek ve stres atmak dışında aksiyon dolu maceralarla eğlenmek için gidenlerin ilk adresleri arasında queens park hotel göynük bulunuyor. Bu otele özel aktiviteler yediden yetmişe herkese özel olarak tasarlanmış durumda. Aynı zamanda aile ve standart oda olarak ikiye ayrılan odaları da mevcut. Tatilde aktivite fırsatlarını değerlendirmek ve eğlenerek dinlenmek isteyen herkes bu aktivitelere göz atıp içlerinden en ilgi çekici olanları tercih edebilir.

Queens Park’ta Aqua Park Heyecanı

Birçok farklı su sporunu eğlenceli bir şekilde misafirlerine sunan Aqua Park vaktin nasıl geçtiğini anlamadan doludizgin eğlenmek isteyenler tercih edeceği ilk seçenekler arasında yer alıyor. Yetişkinlere özel olan bu bölümün ek alanında çocuklar için de eğlenebilecekleri bölümler mevcut. Çeşitli su kaydırakları ve büyük havuzları ile birlikte hem nitelikli hem de temiz eğlencenin merkezi sayılan Aqua Park queens park hotel göynük otelinde ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Queens Park’ta Mini Club Seçenekleri

Çocukları da unutmayan otel sadece çocuklara özel bir eğlence kulübü de oluşturmuş durumda. Bu alan kapalı ve açık olarak ikiye ayrılıyor. Çocuklar hem çeşitli oyunlar oynayarak sosyalleşiyor hem de birçok farklı boya malzemesi ile yaratıcılıklarını konuşturabiliyor. Ebeveynlerin gözetiminde eğlenebilecekleri bir alan ihtiva eden mini club haftanın her günü otel sınırları içerisinde açık.

Queens Park’ta Hem Eğlence Hem de Animasyon

Hem gündüzleri hem de geceleri farklı kollarda hizmet veren animasyon ekipleri otelin deneyimli çalışanlarından oluşuyor. Günün yorgunluğunu müzik ve dans ile atmak isteyen misafirler için hem yerli hem de yabancı dj’ler çeşitli alanlarda çalıyor. Aynı zamanda temsili oyunlar ile birlikte kahkahası bol eğlenceler de otelin misafirlerine vaat ettiği bir diğer eğlence. Tüm animasyon ve eğlence ekibi otelin ücretine bağlı olup ekstra bir ücret istenmiyor.

Queens Park’ta SPA Seçenekleri

Tatil vakitlerinde sağlıklarını ihmal etmek istemeyen konuklar için SPA hizmetleri de mevcut. Diyetisyenler başta olmak üzere sağlığın her adımında her talebe karşılık gelecek sağlık hizmetleri otelin bünyesinde verilmektedir. Aynı zamanda yoga ve dans kursları da Queens Park’ın deneyimli ekiplerince verilmektedir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat