Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Madalyon Kolye

Madalyon Kolye
30 Aralık 2020 - 20:36

Madalyon Kolye

Kolye çeşitleri içinde olan madalyon kolye, kullanımı hem günlük hem de özel geceler için olabilecek şekilde tasarlanır.

Çok sayıda farklı tasarımı olduğundan, değerlendirmenizi yapabilir uygun şekilde kullanabilirsiniz. Kolyelerde baskı ve kabartmaların olması, açılabilir şekilde olması, tam anlamıyla klasik bir görüntüde olması gibi çeşitler olabilir. Farklı boyutları da sunuluyor olduğundan siz de kolayca kendiniz için uygun olan modeli belirleyebilirsiniz.

Madalyon Kolye Modelleri

Modellerde önemli olan aynı zamanda altın mı, gümüş mü gibi malzeme seçimi kararınızı vermenizdir. Tüm tasarımlar için gold, bronz, gümüş gibi seçenekler olacaktır. Değerlendirip, tamamen kullanım alanına ve kendinize yakıştırdığınız seçeneğe göre hareket edebilirsiniz.

Altın madalyon kolye: Modellerde kabartmalar, baskılar olabilir. Ayrıca farklı renklerin de kullanılması, altın olan modellerde taşların da olması gibi pek çok tasarım seçeneği sunulmaktadır.

Gümüş madalyon kolye: Gümüş olan modeller de olabilir. Gümüş olan seçenekler için de boyutları değişen, tasarımları farklı olan çok sayıda model sunulur. Tamamen sizin seçiminize göre de şekillenebilir. Açılıp kapanan, baskılı olan seçenekler olacaktır.

İsimli madalyon kolye: Özel tasarım olarak isim yazdırmak istediğiniz tercih edebilirsiniz.

Madalyon Kolye Kombinleri

Madalyon kolyelerde kombin, kolyenin renginde farklı bir kombin ile olabilir. Daha düz bir kolye ile tercih ederek o yuvarlaklığı da bir ölçüde kırmış olabilirsiniz. Kullanımı pratikleştirecek ve madalyon kolye tasarımı ön plana çıkaracak bir seçimdir.

Siz de tüm madalyon kolye ürünleri için https://www.shopmonreve.com/kategori/madalyon-kolye adresini ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al