Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Mahalle sakinleri cami istiyor

Antalya’nın Korkuteli ilçesi Uzunoluk Mahallesi halkı imar planında cami arazisi olarak belirtilen alana cami yapılması için hayırsever arıyor.

Mahalle sakinleri cami istiyor
09 Ekim 2017 - 17:42
banner

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde vatandaşlar Mahallelerine cami yapılmasını istiyor.

Korkuteli ilçesi Uzunoluk Mahallesi sakinleri geçtiğimiz yıllarda yapılan parselasyon çalışmaları sırasında, cami alanı olarak ayrılan fakat 16 kişi üzerinde hisseli olduğu için camii yapılamayan, araziye camii yapılması için girişimde bulundular. Akyar yolu üzerinde bulunan Doktorlar sitesi yanındaki 529 ve 550 sokak sakinlerinden Fehmi Küçük, “Buradaki arazi yıllar önce parselasyon yapıldığında camii alanı olarak ayrılmış. Krokisinde de var. Ancak burası 16 kişi üzerinde hisseli tapu. Bize en yakın cami sanayide, yaşlılarımız oraya gidip gelemiyor. Gerekli yerlere dilekçe verdik, fakat hisseli olduğu için pek yanaşmıyorlar. Burada yaklaşık 250 hane var. Bu hafta da “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” belki bu vesile ile sesimiz duyurabiliriz diye düşündük. Bizlerin burada küçükte olsa bir camiyi ihtiyacı var. Umarım yetkililer sesimiz duyar veya bir hayırsever bize bu iyiliği yapar” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co