Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Belediyesi toplu sünnet şöleni 28 Ağustos’ta

Manavgat Belediyesi bu yıl sünnet ettirdiği 150 çocuk için muhteşem bir sünnet şöleni organize etti.

Manavgat Belediyesi toplu sünnet şöleni 28 Ağustos’ta
21 Ağustos 2017 - 12:44
banner

Manavgat Belediyesi bu yıl sünnet ettirdiği 150 çocuk için muhteşem bir sünnet şöleni organize etti.

Manavgat Belediyesi bu yıl sünnet ettirdiği 150 çocuk için 28 Ağustos pazartesi günü muhteşem bir toplu sünnet şöleni organizasyonu yaptı. Sünnet Şöleni kapsamında çocuklar gündüz şehir turu, lunapark eğlencesi ve bot turuna katılarak, akşam da Serdar Şengül konseri ile coşacak. Çeşitli hastanelerde sünnet işlemleri gerçekleştirilen çocuklar sünnet şöleni öncesinde A`dan Z`ye giydirilerek iyileşmeleri beklendi. Manavgat Belediyesi, sünnet şöleninin çok güzel ve eğlenceli geçmesi için her türlü imkanı seferber etti. Belediyenin düğün organizasyonu, saat 15.00`da erkekliğe ilk adımlarını atacak olan çocuklar ve ailelerinin Atatürk Kültür Merkezi önünde toplanmasıyla başlayacak.

Atatürk Kültür Merkezi önünde Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile birlikte toplu fotoğraf çekimi ile başlayacak program, sünnet konvoyunun şehir turu ile devam edecek. Tüm çocuklar ve aileleri, Lunaparktaki soluk kesecek eğlencenin ardından Manavgat Irmağında düzenlenecek olan Bot turuna katılacak. Bot turu sonrasında ise çocuklar ve aileleri, yemeklerini yemek ve akşam eğlencesine katılacak. Akşam ise saat 20.00`da ünlü sanatçı Serdar Şengül, sünnet çocukları, aileleri ve Manavgat halkı için muhteşem bir konser verecek. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tüm organizasyonun eksiksiz olması için hazırlıklarını sürdürüyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -