Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Belediyesi’nden velilere, ilkokula hazırlık semineri

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN’İN BÜYÜK SOSYAL PROJELERİNDEN BİRİ OLAN AİLE EĞİTİM VE SOSYAL HİZMET MERKEZİ’NDE EĞİTİMLER VE SEMİNERLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR. BELEDİYE TARAFINDAN VELİLERE, İLKOKULA HAZIRLIK SEMİNERİ VERİLDİ.

Manavgat Belediyesi’nden velilere, ilkokula hazırlık semineri
05 Eylül 2018 - 14:34

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde, velilere ilkokula hazırlık semineri verildi. Manavgat Belediyesi, kreşten ilkokula geçiş yapacak olan öğrencilerin velilerine Aile Danışmanı Zehra Işık Duran tarafından ilkokula hazırlık ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Seminere, Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmenleri de katıldı. Velilerle, ilkokula başlayan çocuğa nasıl davranılması gerektiği ve yaşanan sorunların çözüm noktası olan konular paylaşıldı. Seminer sonunda, 35 veliye katılım sertifikası verildi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilkokula hazırlık seminerinin önemini vurgulayarak, seminere katılan velilere ve semineri düzenleyen ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Başkan Sözen, Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde, eğitimlerin ve seminerlerin artarak devam edeceğini belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat