Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Irmak Kenarı’nda vatandaşların spor keyfi

MANAVGAT BELEDİYESİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN MANAVGAT IRMAK KENARI DÜZENLEME PROJESİ, KENT HAYATINA DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR.

Manavgat Irmak Kenarı’nda vatandaşların spor keyfi
21 Kasım 2018 - 12:46

Manavgat Belediyesi tarafından oluşturulan Manavgat Irmak Kenarı Düzenleme Projesi, kent hayatına değer katmaya devam ediyor.

Yapılan düzenlemelerle birlikte vatandaşların özgürce vakit geçirebildiği, ırmak ile buluşabildiği ve spor yapabildiği bir hale getirilen Manavgat Irmak Kenarı, kent hayatında önemli bir yer taşıyor. Kentte yaşayan birçok spor grubu, ırmak kenarında toplu olarak koşu, yürüyüş, bisiklet gibi spor aktiviteleri düzenliyor. Spor gruplarına katılan vatandaşlar, ırmak kenarında spor yapmanın, zaman geçirmenin Manavgat’ı yaşanılabilir kılan en önemli özelliklerden biri olduğunu belirtti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Kentimizi daha yaşanabilir kılmak adına yaptığımız en önemli projelerden olan ırmak kıyısı düzenlemelerimizden vatandaşlarımızın bu denli memnun olması bizleri de çok mutlu ediyor. Ben de herkesi sağlıklı yaşam için ırmak kenarında spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al