Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat SMMMO’ da Luca yazılımı eğitim toplantısı

EĞİTİM TOPLANTISINA MUHASEBECİLER BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Manavgat SMMMO’ da Luca yazılımı eğitim toplantısı
04 Ekim 2018 - 12:28

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MASMO) ve üst birliği olan Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) işbirliği ile gerçekleşen Luca muhasebe yazılımı eğitim toplantısı gerçekleştirildi.

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetim kurulu başkanı Nezih Özgenç, toplantının açılışında yaptığı konuşmada elektronik dönüşüm süreci ile ilgili önemli satır başlıklarına değindi. Özgenç şunları söyledi “Türkiye’de 5 yıl önce hayata geçirilen ancak altyapı çalışmalarının 15 yıl öncesinden başladığı e-fatura ve e-defter gibi e-dönüşüm süreçlerinde Luca muhasebe yazılımı mali müşavirlere çok büyük avantajlar sağladı. TÜRMOB mevzuattaki yenilikleri Luca muhasebe yazılımı projesiyle biz mali müşavirlere en hızlı şekilde kullanma olanağı sundu. Luca’nın ülkemizdeki ilk ve tek internet üzerinden çalışan merkezi sistem olma özelliği birçok mesleki sorunumuzu ortadan kaldırdı. Bugün yaptığımız e-dönüşüm sürecindeki yeniliklerin de tartışıldığı toplantının devam niteliğindeki formatlarını TÜRMOB işbirliği ile düzenlemeye devam edeceğiz. Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Mali müşavirlerin yaklaşık yüzde 70’ i Luca muhasebe yazılımını kullanıyor. Bizleri mükelleflerle aynı çatı altında birleştiren Luca’dan beklentilerimiz her geçen gün artmakta. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyoruz ” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Luca eğitmeni Dilek Koç yazılımdaki yenilikler ve kullanım kolaylıkları ile ilgili katılımcılara bilgi verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat