Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat’a Nilüfer Sokak

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE KENT GÜZELLEŞTİRME ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TRAFİĞE KAPALI 7019 SOKAĞIN ÜSTÜ NİLÜFER ÇİÇEKLERİ İLE KAPATILDI. GÜZELLEŞTİRİLEN SOKAĞA, ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINDA “NİLÜFER SOKAK” ADI VERİLDİ

Manavgat’a Nilüfer Sokak
05 Aralık 2018 - 12:54

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde kent güzelleştirme çalışmaları kapsamında trafiğe kapalı 7019 Sokağın üstü nilüfer çiçekleri ile kapatıldı. Güzelleştirilen sokağa, Aralık ayı meclis toplantısında “Nilüfer Sokak” adı verildi.

Manavgat Belediyesi, cadde ve sokak düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, son olarak Yukarı Hisar Mahallesi’nde başlatılan Manavgat Kent Meydanı projesindeki trafiğe kapalı 7019 Sokak’ta Çiçek Sokak görünümü için çalışma başlattı.

Manavgat Belediye Meclisi Aralık ayı meclis toplantısında ise çalışma yapılan 7019 Sokağa, “Nilüfer Sokak” adının verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Manavgat Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısında gündemin 1. maddesi olan, Manavgat Kent Merkezinde yapılan Meydan-Cephe iyileştirme gibi çalışmalar kapsamında Yukarı Hisar Mahallesi 7019 Sokak’ta nilüfer desenli renkli gölgelik uygulaması yapılmış olup, “Nilüfer Sokak” isminin verilmesi” maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Cepheleri de yenilendi

Aralık ayı Meclis toplantısında konuşan Başkan Şükrü Sözen, “Kent Meydanı düzenlememiz kapsamında etrafındaki sokakları da yeniliyoruz. Bu çalışmalar yapılırken, ticaretin de yoğun olduğu bu eski sokağımızı cepheleri ile birlikte yenileyerek güzelleştirdik. Nilüfer desen çalışması ise burayı güzelleştirmek için yapıldı. Kentimizde bu tür çalışmalarımız devam edecek. Manavgat’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al