Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgatlı küçük Melek umut yolculuğuna çıkıyor

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE DEMİR AİLESİNİN DOĞDUKLARI GÜNDEN BERİ HASTALIKLARINA ÇARE BULAMADIĞI EPCAMSEL MUTASYUMU TEŞHİSİ KONULAN 12 VE 2.5 YAŞLARINDAKİ 2 KIZI İÇİN MÜJDELİ HABER İSTANBUL’DAN GELDİ.

Manavgatlı küçük Melek umut yolculuğuna çıkıyor
30 Kasım 2018 - 13:34

Antalya’nın Manavgat ilçesinde ailesinin doğdukları günden beri hastalıklarına çare bulamadığı Epcamsel Mutasyumu teşhisi konulan 12 ve 2.5 yaşlarındaki 2 kız için müjdeli haber İstanbul’dan geldi.

Manavgatlı Emine ve Uysal Demir ailesi, yıllar süren kontrollerin ardından teşhis konulabilen 2 kızını Prof. Dr. Çiğdem Arıkan’ın çağrısı üzerine İstanbul Koç Üniversitesine tedaviye götürüyor. Çocuklarının hastalığına bir türlü çare bulamamanın ızdırabını yaşadıklarını belirten baba Uysal Demir “Şu an 12 yaşında olan kızım Menekşe’nin doğumundan 10 gün sonra kusma ve ishalle başlayan süreçte Türkiye’nin birçok yerini gezmemize rağmen bir sonuç alamadık. Aynı belirtiler 2016 yılında doğan Melek isimli kızımda da görülmeye başladı. 2 çocuğumuzla birlikte gezmediğimiz hastane, gitmediğimiz doktor kalmadı. Ne yazık ki bugüne kadar çocuklarımızın tedavisiyle ilgili bir arpa boyu yol alamadık” dedi.

Dün gece daha önce Ege Üniversitesinde büyük kızı Menekşe’yi tedavi eden Prof. Dr. Çiğdem Arıkan’dan telefon mesajı geldiğini belirten Uysal Demir “Eşime Menekşe’nin durumunu sormuş. Eşim de Epcamsel Mutasyumu teşhisi konulduğunu, ne var ki tedavisinin olmadığını yazdı. Hoca, Epcamsel Mutasyumu teşhisi konulan bir hastayı tedavi ettiğini ve olumlu sonuç aldığını belirterek kızlarımızı İstanbul’a getirmemizi istedi. Şu an mutluluğumuzun tarifi yok. Pazartesi günü sabah Koç Üniversitesinde kızlarımız kontrolden geçecek. Allah’ımdan tek isteğimiz kızlarımızın sağlığına kavuşmasıdır” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat