Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Manavgat’ta Sinekle mücadele çalışmaları

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MANAVGAT İLÇESİ’NDE SİNEKLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Manavgat’ta Sinekle mücadele çalışmaları
27 Mart 2018 - 16:52
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat İlçesi’nde sinekle mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta sinekle mücadeleye kimyasal ve biyolojik yöntemler devam ediyor. Bu yaz şikayetleri en aza indirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi Manavgat Hizmet Birimi’ne bağlı sinekle mücadele ekipleri, yoğun yaya ve araç trafiğinin olduğu bölgelerde gece ve sabah erken saatlerde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Manavgat’ı 6 farklı bölgeye ayıran Sinekle Mücadele Birimi, sivrisinek, larva, haşere ve fare ilaçlaması yapıyor. Otel, site havuzları, yağmur suyu drenaj hatları, kanalizasyon giderleri, arıtmaların terfi istasyonlarında kimyasal mücadele yöntemleri kullanan ekipler, kırsal alanda, bitki ve canlılara zarar verilmemesi için biyolojik mücadele yöntemini kullanıyor. Tarımsal havuzlara ise sinek ve larva ile beslenen balıklar bırakılıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co