Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat’ta yaya geçidine kapalı kaldırımlar

MANAVGAT’TA KALDIRIMDAKİ TEDAŞ’A AİT BOX PANO, KALDIRIMI TAMAMEN KAPATIRKEN, ENGELLİ VE ÇOCUK ARABASIYLA GELEN VATANDAŞLARIN YANISIRA YAYALARIN DA KALDIRIMDAN GEÇMESİNE ENGEL OLUYOR.

Manavgat’ta yaya geçidine kapalı kaldırımlar
05 Aralık 2017 - 12:54

Manavgat’ta kaldırımdaki TEDAŞ’a ait box pano, kaldırımı tamamen kapatırken, engelli ve çocuk arabasıyla gelen vatandaşların yanısıra yayaların da kaldırımdan geçmesine engel oluyor.

Yaya kaldırımı ve engelli yoluna parkeden araçlara, mobese direklerine ve kaldırım kenarında TEDAŞ’ın box panolarına alıştıklarını belirten vatandaşlar, kaldırımı tamamen kapatan box panoya bir anlam veremediklerini dile getirdiler.

Diğer taraftan, Mobese çalışması kapsamında dikilen direkler birçok caddede kaldırımın tam ortasına konulduğu için yaya ve engelli geçişini engelliyor. Aydınevler Mahallesi Hasan Ali Yücel Caddesinde Askerlik Şubesi ve Tapu Müdürlüğü’ne dönen köşede kaldırımın tam ortasında bulunan mobese direği ve panosu kaldırımı tamamen kapatırken, yaya ve engelliler araç yolunu kullanmak zorunda kalıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr