Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

‘Masrafın 15 lira’ deyince çılgına döndü

‘Masrafın 15 lira’ deyince çılgına döndü
06 Ağustos 2017 - 14:42

Antalya’da meydana gelen trafik kazasında taraflar arasında kavga çıktı. Motosikletli bir grubun içerisindeki sürücünün kask kamerasına yansıyan kavgada taş, sopa, levye ve bıçaklar konuştu.

Olay, 31 Temmuz akşamı Muratpaşa ilçesi Kızılırmak Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yol yapım çalışmaları nedeniyle tali yola devam ettirilen yola dönmekte olan bir otomobile, hemen yan tarafından aynı istikamete dönmekte olan bir minibüs hafifçe çarptı. Bunun üzerine arabadan inen sürücü ve yolcular sözlü münakaşaya girdi. Sözlü münakaşa, hakaret ve küfre dönüşünce kavga çıktı. Bu sırada kazanın olduğu bölgeye doğru ilerlemekte olan motosikletli gruptan bir motosiklet sürücüsünün kask kamerası ise kavgayı saniye saniye kaydetti. Kavgayı ayırmaya çalışan motosikletli grup zor anlar yaşarken, olaya karışmadıklarına karşı tarafı ikna etmekte de güçlük çektiler.

Masrafın 15 lira deyince çılgına döndü

Görüntülerde otomobilde bulunan 2 kişi, araçta hasar olduğunu ve ödenmesini istedi. Aralarında kadın yolcuların da bulunduğu diğer araçtakilere küfür ve tehditler savuran otomobil sürücüsü, kazanın olduğu yerdeki bir vatandaşın ‘masrafın 15 lira’ demesi üzerine çılgına döndü. Eline otomobilinden çıkardığı sopayı alan öfkeli sürücü, arkadaşıyla birlikte kaza yerindeki vatandaşlara saldırdı. Hemen araca giren minibüstekiler ve sürücü ise olay yerinden uzaklaşırken, otomobil sürücüsü ile arkadaşı araca taşla saldırdı. Kendisine sopayla saldıran öfkeli sürücüye ise vatandaş bıçak çekerek karşılık verdi. Bu sırada otomobil sürücüsünün yanındaki arkadaşına ‘arabadan pompalıyı getir’ dediği duyuldu.

Kavgayı ayıran motosikletlilere saldırdılar

Her iki tarafı da ayırmaya çalışan motosikletli grubun sürücüleri bıçağı alarak vatandaşı olay yerinden uzaklaştırdı. Diğer sürücü de olay yerinden arkadaşıyla birlikte kaçtı. Bu sırada otomobil sürücüsünün arkadaşları kazayı duyup arkadaşlarına destek için olay yerine geldi. Motosikletli grubu kavgaya karışanlar zanneden öfkeli grup ile motosikletli grup arasında da küçük çapta tartışma yaşandı. Kazaya karışanları motosikletli grup zanneden vatandaşlar çevredeki vatandaşlar tarafından güçlükle ikna edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat