Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

McCain taş attı! Obama dönemi daha iyiydi

Cumhuriyetçi Senatör John McCain, küresel düzenin Trump’a oranla Obama döneminde daha iyi olduğunu söyledi.

McCain taş attı! Obama dönemi daha iyiydi
12 Haziran 2017 - 20:08
banner

Cumhuriyetçi Partinin en ehemmiyetli isimlerinden Senatör John McCain, toptan düzenin Obama zamanında daha muvazeneli olduğuna inandığını söyledi. Eski Başkan Barack Obama ile Donald Trump’ı kıyaslayan McCain, bulunan toptan düzendeki Amerika politikalarını eleştirdi. Obama sürecinin daha iyi bulunduğunu söyledi.

Guardian gazetesine mütekellim John McCain, dünyanın Amerika liderliğinden tehlikesiz olmadığını söyledi. McCain, “İster Sibirya’da olsun lüzum Antartika’da Amerika’nın liderliğinden tehlikesiz değiller” ifadelerini kullandı.

Eski Başkan Obama zamanında izlenen politikaları en aşkın eleştiren adların başlangıcında mevrut McCain, Trump dönemi ile baş başa Amerika liderliği düşüncesince telaşlı bulunduğunu söyledi.

2008 Başkanlık seçimlerinde Obama’nın rakibi bulunan ve kaybeden McCain, 8 salname Obama zamanında coşkun müşterek Obama muhalifiydi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co