Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

‘Meme Sağlığı’ kadınlara anlatıldı

MANAVGAT BELEDİYESİ TARAFINDAN ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE ‘MEME SAĞLIĞI VE MEME KARNESİ UYGULAMASI’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

‘Meme Sağlığı’ kadınlara anlatıldı
23 Kasım 2018 - 18:04
banner

Manavgat Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde ‘Meme Sağlığı ve Meme Karnesi Uygulaması’ semineri düzenlendi.

Meme sağlığı buluşmaları adı altında Medstar Hastanesi doktorlarından Doç. Dr. Özer İlkgül tarafından düzenlenen seminerler Manavgat’ta devam etti. Manavgat Belediyesi’nin organizesiyle gerçekleşen seminerde kentteki kadınların meme sağlığı hakkında bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi amaçlandı. . Seminere Manavgat Belediyesi birim amirleri, çalışanları, Toros Kadınları ve çok sayıda vatandaş katıldı

“Amaç kadınların bilinçlenmesi”

Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Özer İlkgül seminerde meme kanserinin kadınlarda en sık rastlanan kanser türü olduğunu belirtti. Meme Sağlığı buluşmaları adı altında, kadınların bilgilenmesi ve bilinçlenmesi için seminerlerin devam edeceğini söyleyen Doç. Dr. İlkgül; “Bu seminerlerdeki amacımız hep birlikte bu hastalığın üstesinden gelmenin yöntemlerini konuşarak, bu konuda kadınlarımızı bilgilendirmektir” dedi. Seminer soru cevap şeklinde devam etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co