Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Memurevleri Mahallesi’ne 21 yıl sonra yeniden asfalt

Muratpaşa Belediyesi, 21 yıl aranın ardından Memurevleri Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmasına başladı.

Memurevleri Mahallesi’ne 21 yıl sonra yeniden asfalt
24 Eylül 2017 - 9:22
banner

Muratpaşa Belediyesi, 21 yıl aranın ardından Memurevleri Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmasına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Çağlayan Mahallesi’nde tamamladığı birinci etap asfaltlamanın ardından Memurevleri’nde başladığı çalışmalar son aşamaya geldi.

Mahallenin eskiyen sokak ve caddelerinin tamamen kazınıp eskiyen asfaltından arındırılması sonrası zemin düzeltme ve eğim çalışmaları da gerçekleştirildi. Antalya’nın eski yerleşim yerlerinden olan mahallede altyapı da gerçekleştirilen iyileştirme çalışmaları sonrası mahalle bu hafta sıcak asfalt çalışması da gerçekleştirildi.

Mahalle sakinleri 21 yıl sonra gelen asfalt çalışmalarını cep telefonlarıyla kaydederken Memurevleri Muhtarı Muhammet Bıcıoğlu, “21 yıldır mahallemiz böyle bir çalışma görmedi. Bozulan yollara yama yapıldı ama artık dikiş tutmayacak haldeydik. Çalışmalar için Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür ederim” diye konuştu.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim