Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Memurevleri’ne 4 bin 990 ton asfalt

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, 21 YILIN ARDINDAN CADDE VE SOKAKLARI 4 BİN 990 TON ASFALTLA YENİDEN ASFALTLANAN MEMUREVLERİ MAHALLESİ’NE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Memurevleri’ne 4 bin 990 ton asfalt
29 Eylül 2017 - 14:15
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 21 yılın ardından cadde ve sokakları 4 bin 990 ton asfaltla yeniden asfaltlanan Memurevleri Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Muratpaşa Belediyesi, Çağlayan Mahallesi’nde bitirdiği ilk etap çalışmalarının ardından Memurevleri Mahallesi’nde başladığı cadde ve sokak yenileme çalışmalarını tamamladı. Başkan Uysal çalışmaları yerinde görmek için tatlısını da alıp mahalleyi ziyaret etti.

Memurevleri Muhtarı Muhammet Bıcıoğlu ve mahalle sakinlerince karşılanan Başkan Uysal’a ilgi yoğundu. Kaldırım kenarında Başkan Uysal ve komşuları Memurevleri’ne 21 yıl sonra gelen sıcak asfalttan Muratpaşa’da devam eden projelere koyu bir sohbete daldı. Sohbet sırasındabir mahalle sakinin yanından hiç ayırmadığı tesbihini Başkan Uysal’a hediye etti.

Mahallede esnafı da ziyaret eden Başkan Uysal, Memurevleri 3 bin 451 metre uzunluğu cadde ve sokakta yenileme çalışması gerçekleştirildiğini aktardı, bu çalışmalarda 4 bin 990 ton asfalt malzemesinin kullanıldığını söyledi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim