Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Memurevleri’ne 4 bin 990 ton asfalt

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, 21 YILIN ARDINDAN CADDE VE SOKAKLARI 4 BİN 990 TON ASFALTLA YENİDEN ASFALTLANAN MEMUREVLERİ MAHALLESİ’NE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Memurevleri’ne 4 bin 990 ton asfalt
29 Eylül 2017 - 14:15

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 21 yılın ardından cadde ve sokakları 4 bin 990 ton asfaltla yeniden asfaltlanan Memurevleri Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Muratpaşa Belediyesi, Çağlayan Mahallesi’nde bitirdiği ilk etap çalışmalarının ardından Memurevleri Mahallesi’nde başladığı cadde ve sokak yenileme çalışmalarını tamamladı. Başkan Uysal çalışmaları yerinde görmek için tatlısını da alıp mahalleyi ziyaret etti.

Memurevleri Muhtarı Muhammet Bıcıoğlu ve mahalle sakinlerince karşılanan Başkan Uysal’a ilgi yoğundu. Kaldırım kenarında Başkan Uysal ve komşuları Memurevleri’ne 21 yıl sonra gelen sıcak asfalttan Muratpaşa’da devam eden projelere koyu bir sohbete daldı. Sohbet sırasındabir mahalle sakinin yanından hiç ayırmadığı tesbihini Başkan Uysal’a hediye etti.

Mahallede esnafı da ziyaret eden Başkan Uysal, Memurevleri 3 bin 451 metre uzunluğu cadde ve sokakta yenileme çalışması gerçekleştirildiğini aktardı, bu çalışmalarda 4 bin 990 ton asfalt malzemesinin kullanıldığını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al