Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

metin2 pvp serverler

metin2 pvp serverler
20 Aralık 2019 - 5:11
banner


Metin2

Çok oyunculu online bir strateji oyunu olan Metin 2, 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. Gameforge 4D GmbH tarafından 2006 yılında satın alınan bu oyun 17 dilde hizmet vermeye başladı. Ayrıca Metin 2’nin Türkiye’de 44 adet sunucusu da bulunuyor(metin2 pvp serverler farklı bir konu).
Metin2’nin Konusu Nedir?
 Metin2’nin konusu, büyük farklı 3 imparatorluğun birlikte yaptığı büyük savaşı anlatan bir uzak doğu hikâyesidir. İlk zamanlar da sadece hayvan ve bitki hayatının bulunduğu dünya ya bir metin taşının düşmesi ile birlikte vahşi hayat kırılarak üç imparatorluğunun sınırları çizildi. Bu sınırlar içerisinde ki amaç savaşarak kendinizi geliştirmektir.


Karakter Sınıfları Neler?
Her oyuncu Metin2 karakterini oluşturduğunda, kendine bir sınıf seçer. Bunlar; Şaman, Ninja, Sura, Savaşçı ve Lycan’dır.
Savaşçı: Yakında dövüş konusunda büyük rol oynayan savaşçılar becerileri ve ağır zırhlıları ile ön planda bulunurlar. Güçlerini fiziksel ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar. Ayrıca oyunda en tercih edilip oynanan karakterlerden bir tanesidir.


Şaman: Şamanlar büyü ve sihir becerilerini kullanırlar ve zekidirler. Savaş esnasında arkadaşlarına destek olurlar. Ayrıca mistik güçleri de çok etkilidir. Şaman saldırı gücünü arttırabildiği gibi iyileşme ve büyü gücünü de güçlendirebilir.


Ninja: Ninjalar pusu kurarak saldırı düzenleyen profesyonel dövüşçülerdir. Hafif zırh giyerek hızı ve hareketliliğin daha fazla olmasını sağlarlar ve düşmanlarına hançer ya da yay kullanarak saldırırlar.


Lycan: İri bir kurt olan Lycanlar, çaresi bulunamayan bir hastalığa yakalanarak insan görünümlerini kaybetmişlerdir. Yakın dövüşte ustadırlar ve tükenmeyen güçleri ve içgüdüleri vardır. Ninjalar gibi hafif silah kullanırlar.


Sura: Sihirli güçler kazanmış olan Suralar bu nedenle yakın dövüşçü savaşçılarına karşı oldukça ustadırlar. Uzak mesafeden sihir ile saldırı yaparak düşmanlarını etkisiz hale getirirler.


İmparatorluklar Neler?
Metin2 de bulunan 3 imparatorluklar şunlardır:

  • Jinno imparatorluğu
  • Chunjo imparatorluğu
  • Shinsoo imparatorluğu

Chunjo imparatorluğu: Kıtanın batısında olan bu imparatorluk ruhsal liderleri tarafından kontrol edilir.
Jinno imparatorluğu: Kıtanın doğu kısmında yer alır ve askeri güce dayalı olarak kuruludur.
Shinsoo imparatorluğu: Kıtanın güneyinde bulunur ve en önemli aktiviteleri ticarettir.

kaynak: Metin2 pvp server

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dokuma Park’ta yaz eğlencesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rotring 500 Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kütük Masa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eldiven Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Casual Ayakkabı Çeşitleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Avent Biberon
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzun Elbise Tercih Nedenleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co