Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mezarlık ve şehitliklerde hüzünlü bayram

ANTALYA’DA ŞEHİT YAKINLARI VE VATANDAŞLAR, KURBAN BAYRAMI ARİFESİNDE MEZARLIK VE ŞEHİTLİKLERİ ZİYARET ETTİ, DUALAR OKUDU.

Mezarlık ve şehitliklerde hüzünlü bayram
20 Ağustos 2018 - 16:00

Antalya’da şehit yakınları ve vatandaşlar, Kurban Bayramı arifesinde mezarlık ve şehitlikleri ziyaret etti, dualar okudu.

Kurban Bayramı arifesinde, Antalya’daki tüm mezarlıklar, ziyaretçilerle doldu. Sabah erken saatlerinde başlayan mezar ziyaretleri, gün boyunca da devam etti. Ölen yakınlarının mezarlarına gelen vatandaşlar, mezarları suladı, çiçekler dikti, Kuran okuyup dualar etti. Bazı vatandaşlar da, tıpkı evlerinde yaptıkları bayram temizliği gibi ölen yakınlarının mezar ve çevresini temizledi.

Şehitlikteki ziyaretlerde ise hüzünlü anlar yaşandı. Uncalı Kent Mezarlığı’ndaki şehitlikte de şehit yakınları hayatını kaybeden yakınlarının mezarlarına sarılıp gözyaşı döktü. Şehitlikleri ziyaret eden sadece şehit yakınları olmadı. Diğer vatandaşlar da şehitliğe girerek, vatan uğruna canını kaybeden tüm şehitlerin mezarı başında dualar etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al