Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Milletvekili Uslu, Kaş’ta

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ATA USLU, KAŞ İLÇESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU.

Milletvekili Uslu, Kaş’ta
30 Ocak 2018 - 16:52

AK Parti Antalya Milletvekili Ata Uslu, Kaş ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Atay Uslu, Kaş’taki incelemelerine Ova ve Yeşilköy Toptancı Hallerinde başladı. Uslu’ya Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş işlik etti.

Hal esnafı ve üreticilerle bir araya gelen Uslu, “Hükümet ve iktidar partisi olarak üreticinin sorunlarını biliyoruz. Şunu unutmayın. Türkiye zor bir dönemeçten geçiyor. Buna rağmen üreticinin sorunlarının çözümü için gayret gösteriyoruz. Sizin sorunlarınız, ülke gündeminde önemli yer tutuyor. Sizi mağdur etmemek için çalışıyoruz” dedi.

Ardından Kaş’a geçen Atay Uslu, ilçe merkeziyle Kaş Devlet Hastanesi arasındaki yoldaki yol genişletme çalışmalarıyla sıcak asfalt çalışması tamamlanan Kaş Çukurbağ Yarımadası yolunda incelemeler de bulundu.

AK Parti ilçe yönetimi, gençlik ve kadın kollarının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına da katılan Milletvekili Uslu, “Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Operasyonu, terör yuvalarını yok etmek, Türkiye’ye karşı yapılan terör saldırılarını ortadan kaldırmak için yapılıyor. Bizim ülke olarak hiç kimsenin toprağında gözümüz yok. Terör çeteleri yok edilince, TSK ülkemize dönecek. Bu operasyon Suriye’nin toprak bütünlüğünü sağlamak, ülkemizde yaşayan 3.5 milyon Suriyeliyi huzur sağlanan ülkesine geri göndermek için yapılıyor. Bu şer odaklarını sonuna kadar kovalayıp, yok edeceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al