Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Minik Kalplerden Sosyal Market’e yardım projesi

MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ ÖĞRENCİLERİ, “DEĞERLER EĞİTİMİ” KAPSAMINDA MANAVGAT BELEDİYESİ’NE BAĞLI SOSYAL MARKET’İ ZİYARET EDEREK, TOPLADIKLARI YARDIM MALZEMELERİNİ BAĞIŞLADI.

Minik Kalplerden Sosyal Market’e yardım projesi
08 Kasım 2018 - 16:12

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, “Değerler Eğitimi” kapsamında Manavgat Belediyesi’ne bağlı Sosyal Market’i ziyaret ederek, topladıkları yardım malzemelerini bağışladı.

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Sosyal Market’e eşya ve kıyafet yardımında bulundu. “Değerler Eğitimi” kapsamında çocuklarda yardımlaşma duygularını geliştirmek amacıyla, kullanılabilir eşyalar hazırlandı. Çocuklar evlerinde aileleri ile birlikte hazırladıkları poşetleri Sosyal Market çalışanlarına teslim etti. Sosyal Market çalışanları, miniklere sistemin işleyişi hakkında bilgi de verdi. Ziyaret sonunda, öğrenciler ve öğretmenler projenin anısına fotoğraf çektirdi.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu