Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Miniklerden Başkan Çalık’a anlamlı hediye

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE AKÇAALAN ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ, BAŞKAN ÇALIK’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, CUMHURİYET’İN 95. YILI ETKİNLİKLERİ İÇİN HAZIRLADIKLARI ATATÜRK PANOSUNU HEDİYE ETTİLER. DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ AKTARDIKLARI MEKTUPLARI BAŞKAN ÇALIK’A OKUDULAR.

Miniklerden Başkan Çalık’a anlamlı hediye
25 Ekim 2018 - 11:18

Antalya’nın Serik İlçesinde Akçaalan Anaokulu öğrencileri, Belediye Başkanı Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret ederek, Cumhuriyet’in 95. Yılı etkinlikleri için hazırladıkları Atatürk Panosunu hediye ettiler. Duygu ve düşüncelerini aktardıkları mektupları Başkan Çalık’a okudular.

Yapılan ziyaretten ve dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çalık, minik öğrencilerle sohbet ederek, tek tek ilgilendi. Çalık; “Çocuklarımız yarının büyükleri, geleceğin güvencesidirler. İnsanlığın mutluluğu, dünyamızın güzelleşmesi, çocukların korunmasına ve iyi yetişmesine bağlıdır. Bunun için belediye olarak her zaman eğitime destek vermeye devam edeceğiz. Bugün burada bizleri ziyaret eden tüm çocuklarımıza ve onları yetiştiren öğretmenlerine ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr