Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

MMO Antalya’dan sertifikalı eğitim semineri

MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ’NDE ‘ESNEK ONDÜLELİ PASLANMAZ ÇELİK ESNEK BAĞLANTI BORULARININ İMALATI, UYGULAMASI VE MONTAJ ŞEKİLLERİNİ İÇEREN SERTİFİKALI EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

MMO Antalya’dan sertifikalı eğitim semineri
27 Ağustos 2018 - 12:30

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’nde ‘Esnek ondüleli paslanmaz çelik esnek bağlantı borularının imalatı, uygulaması ve montaj şekillerini içeren sertifikalı eğitim semineri düzenlendi.

Seminere, gaz dağıtım şirketinin sertifikalı firma ve ustaları ile mühendisler büyük ilgi gösterdi. TS-EN 15266 standartları kapsamında üretilen ve Japonya, Amerika, Avrupa ülkeleri gibi deprem bölgelerinde yaygın bir şekilde kullanılan Flex ondüleli paslanmaz çelik esnek bağlantı borularının imalatı uygulaması ve montajını anlatan GFS Gaz Flex Sistemleri AR-GE Müdürü Erol Polat, Türkiye’de şuanda 75 il ve birçok ilçede bu uygulamanın kullanıldığını ifade etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al