Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

MMO Antalya’dan sertifikalı eğitim semineri

MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ’NDE ‘ESNEK ONDÜLELİ PASLANMAZ ÇELİK ESNEK BAĞLANTI BORULARININ İMALATI, UYGULAMASI VE MONTAJ ŞEKİLLERİNİ İÇEREN SERTİFİKALI EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

MMO Antalya’dan sertifikalı eğitim semineri
27 Ağustos 2018 - 12:30
banner

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’nde ‘Esnek ondüleli paslanmaz çelik esnek bağlantı borularının imalatı, uygulaması ve montaj şekillerini içeren sertifikalı eğitim semineri düzenlendi.

Seminere, gaz dağıtım şirketinin sertifikalı firma ve ustaları ile mühendisler büyük ilgi gösterdi. TS-EN 15266 standartları kapsamında üretilen ve Japonya, Amerika, Avrupa ülkeleri gibi deprem bölgelerinde yaygın bir şekilde kullanılan Flex ondüleli paslanmaz çelik esnek bağlantı borularının imalatı uygulaması ve montajını anlatan GFS Gaz Flex Sistemleri AR-GE Müdürü Erol Polat, Türkiye’de şuanda 75 il ve birçok ilçede bu uygulamanın kullanıldığını ifade etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co