Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mobil 1 Center Servisleri üçüncü kez buluştu

EXXONMOBİL ÇATISI ALTINDA TÜRKİYE’DE FAALİYET GÖSTEREN MOBİL OİL TÜRK A.Ş., TÜRKİYE ÇAPINDA SAYILARI 91’E ULAŞAN ‘MOBİL 1 CENTER’ VE ‘MOBİL DELVAC EXPRESS’ YAĞLAMA MERKEZLERİNİN TEMSİLCİLERİNİ ANTALYA’DA DÜZENLENEN SERVİSLER TOPLANTISINDA BİR ARAYA GETİRDİ.

Mobil 1 Center Servisleri üçüncü kez buluştu
15 Kasım 2018 - 12:06

ExxonMobil çatısı altında Türkiye’de faaliyet gösteren Mobil Oil Türk A.Ş., Türkiye çapında sayıları 91’e ulaşan ’Mobil 1 Center’ ve ’Mobil Delvac Express’ yağlama merkezlerinin temsilcilerini Antalya’da düzenlenen servisler toplantısında bir araya getirdi.

Dünyanın en büyük halka açık petrol şirketlerinden biri olan ExxonMobil’in iştiraki olarak Türkiye’de 100 yılın üzerinde faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türk A.Ş., Türkiye’nin dört bir yanından gelen servis yöneticileriyle buluştu. Bu kapsamda Antalya’da düzenlenen ’Mobil Markalı Servisler Toplantısı’ ile Türkiye’de 40 ilde faaliyet gösteren ve sayıları 91’e ulaşan Mobil 1 Center ile Mobil Delvac Express yağlama merkezleri ve ExxonMobil yetkili distribütörlerinin temsilcileri bir araya geldi.

Etkinliğe ExxonMobil Türkiye Otomotiv Satışlar Müdürü Mustafa Demirel, Binek Araç Motor Yağları Sektör Uzmanı İrem Algıer, Ağır Vasıta Motor Yağları Sektör Uzmanı Aytaç Duran, Tüketici Pazarlama Uzmanı Emre Kardeş ve Pazarlama Müdürü Gamze Bozkurt katıldı.

Servis buluşmaları gelenekselleşecek

Mobil 1 Center ve Mobil Delvac Express yetkilileriyle bu yıl üçüncü kez düzenledikleri etkinliği ’gelenekselleştirmeyi’ amaçladıklarını belirten ExxonMobil Türkiye Pazarlama Müdürü Gamze Bozkurt, “Müşterilerine hızlı, modern, temiz, konforlu ve pratik bir hizmet anlayışı sunan Mobil 1 Center ve Mobil Delvac Express’lerin değerli yetkilileriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. Türkiye çapında sayıları 91’e ulaşan servislerimiz ile büyük bir aile olduk. Servis ağımızı önümüzdeki dönemde daha da genişletmeyi amaçlıyoruz. Eğitimlerin ve toplantıların tüm katılımcılar için verimli geçtiğine inanıyorum” diye konuştu.

’Dükkan Senin Marka Hepimizin’ başlığının ana tema olarak belirlendiği etkinlik kapsamında katılımcılara, Mobil 1 Centerile Mobil Delvac Express uygulamalarının sunduğu avantajlar ve bu ağa dahil olan katılımcıların işletmelerinde sağlayacağı ayrıcalıklar hakkında eğitimler verildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

    ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al