Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Motorlu Tırpan Modelleri ve Fiyatları | www.enbahce.com

Motorlu Tırpan Modelleri ve Fiyatları | www.enbahce.com
12 Haziran 2018 - 18:57

Motorlu Tırpan

Teknolojinin gelişmesinden birçok farklı sektör etkilenmiştir. Her sektörde yeni makinalar üretilmiş ve bu makinalar ile hızlanma sağlanmıştır. Ayrıca verimlilik de yüksek oranda artırılmıştır. Bu sektörlerden birisi de tarım sektörüdür. Tarım alanında yapılan yenilikler ile verimlilik yüksek oranda artırılmış ve insan gücü azaltılmıştır. Bu sayede çok daha fazla mahsul alınması, daha az gider oluşması sağlanmıştır. Bu gibi avantajlardan dolayı birçok tarım işe uğraşan insan bu makinalara yöneliyor.

Bu makinalar içinde yer alan, ot biçmeye ve farklı şekillerde kullanıma uygun olan motorlu tırpan da birçok çiftçi tarafından tercih ediliyor. Hızlı bir işlem kapasitesine kavuşmayı sağlayan bu tırpanlar ile normalde yapılacak işin kat ve kat fazlası çok daha kısa sürede tamamlanabiliyor. Ayrıca yüksek oranda verimlilik de yine bu ürün ile mümkün olabiliyor.

Motorlu Tırpanın Avantajları

Motorlu tırpanın önemli olmasının temel sebebi kazandıracağı hızdır. Ayrıca diğer bir önemli nokta ise harcanacak gücün daha az olmasıdır. İnsan gücü anlamında düşünüldüğünde tırpan ile ot biçme işlemi zahmetli ve yorucu bir iştir. Fakat motorlu tırpanlar ile bu sorun ortadan kaldırılıyor. Hızlı ve kolay bir şekilde tırpanın yapması gereken işlemler gerçekleştiriliyor. Farklı türlerde tırpanlar bulmak mümkün oluyor. Bu da önemli olmalarının sebeplerinden birisidir. Benzinli, elektrikli, akülü tırpan türleri farklı avantajlar sunabiliyor. Sunulan bu avantajlar sayesinde verimlilik artırılıyor. Arazi türüne göre tip değişikliği de yapılabilen tırpanlar çok daha kolay işlem yapılmasını sağlıyor.

Motorlu Tırpan Fiyatları

Fiyatların incelendiğinde türe göre değiştiği göze çarpıyor. Benzinli tırpanlarda 3-4 bin TL’ye kadar ürünler bulmak mümkün olabiliyor. Ayrıca çok daha uyguna ürünler de piyasada yer alıyor. 300-400 TL’ye motorlu bir tırpan bulunabiliyor. Özellikleri incelendiğinde kalite ve detay arttıkça aynı şekilde motorlu tırpan fiyatları hakkında da arttığı yorumu yapılabilir. 429 TL gibi bir fiyata satılan motorlu tırpanın özellikleri incelendiğinde ilk olarak 8 kg bir ağırlığa sahip olduğu göze çarpıyor. 52 cc yani 1,9 HP güce sahip olduğu da özellikleri içerisinde ulaşılan bilgilerdendir. 2 zamanlı hava soğutmasına sahip bir motor bu cihazlarda kullanılıyor. Yakıt alma kapasitesi ise 1 LT olarak belirtiliyor.

Motorlu Tırpan İçin Doğru Adres En Bahçe

Bu tarz tarım cihazları alınacağı zaman dikkat edilmesi gereken nokta alışveriş yapılacak mekân oluyor. İyi bir firma vasıtasıyla alışveriş yapıldığı takdirde herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçiliyor. Ayrıca çok uzun süre ürünler kullanılabiliyor. Tarım araç gereçleri anlamında hizmet veren En Bahçe bu alandaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Farklı ürünleri, uygun fiyatları ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. Daha detaylı bilgi almak ve ürünlere ulaşmak için www.enbahce.com.tr adresinin ziyaret edilmesi gerekiyor. Buradan ürünlere ve fiyat bilgilerine ulaşılabilir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al