Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Motosikletçiler ustalarını unutmadı

MOTORİZE 07 ANTALYA MOTOSİKLET KULÜBÜ ÜYELERİ, BEYİN AMELİYATI GEÇİREN VE KUMLUCA DEVLET HASTANESİNDE TEDAVİ GÖREN, EMNİYET TEŞKİLATINDA MOTOSİKLETLİ YUNUS EKİBİNİN KURUCULARINDAN OLAN POLİS MEMURU MEHMET ÇETİN’İ ZİYARET ETTİ.

Motosikletçiler ustalarını unutmadı
13 Nisan 2018 - 10:34
banner

Motorize 07 Antalya Motosiklet Kulübü Üyeleri, Beyin Ameliyatı geçiren ve Kumluca Devlet Hastanesinde tedavi gören, Emniyet Teşkilatında Motosikletli Yunus Ekibinin Kurucularından olan Polis memuru Mehmet Çetin’i ziyaret etti.

Motorize 07 Antalya Motosiklet Kulübü Üyesi yaklaşık 200 kişi Kumluca’ya gelişinde, Cumhuriyet Meydanında toplandılar. Motosikletçiler daha sonra Kumluca Emniyet Müdürü Cemil Doğan ve Toplum Destekli Polis Büro Amirliği Ekipleri ile birlikte Kumluca Devlet Hastanesine geçtiler. Emniyet Ekibi ve 07 Antalya Motosiklet Kulübü Üyeleri Devlet Hastanesinde ve 1993 yılında İstanbul’da görev yaptığı esnada Motorize Yunus Ekibinin ilk kurucularından olan ve Beyin Ameliyatı geçiren Polis Memuru Mehmet Çetin’i ziyaret etti. Hastane bahçesine kadar çıkıp, motorcuları karşılayan Usta Motorcu Polis memuru Çetin misafirlerine hoş geldin dedi.

Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, “arkadaşımız 1993’te Türkiye’de ilk defa motorize polis ekibinin içinde yer alan bir arkadaşımızdır. Motorcuların ustasıdır. Ciddi bir beyin ameliyatı geçirdi. Allah’ın izni ile çabuk kendini topluyor. Umarım kısa zamanda iyileşir ve aramıza döner. Bu ziyaret Mehmet Bey’e çok iyi geldi. Hastane bahçesine kadar çıkarak arkadaşlarına hoş geldin dedi. Motorize 07 Antalya Motosiklet Kulübü Üyelerine bu nazik davranışlarından dolayı Emniyet Teşkilatımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kumluca Toplum Destekli Büro Amirliğine bağlı Polis Memurları Motorize Ekibi, Gelidonya Feneri ve Karaöz Koyunu gezdirdi. İlçede bir gece konaklayan Motorize Ekini ilçeden ayrıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co