Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muhittin Böcek’in ‘Ben bu şehre aşığım’ kitabı, raflardaki yerini aldı

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’İN KENDİ KALEMİYLE HAYATINI ANLATTIĞI ‘BEN BU ŞEHRE AŞIĞIM’ ADLI KİTABININ TANITIM LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BÖCEK, 25 YILLIK SİYASİ YAŞAMINDAKİ TECRÜBE VE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PROJELERİNİN YER ALDIĞI KİTABIN TELİF HAKLARINI ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ’NE VERDİ.

Muhittin Böcek’in ‘Ben bu şehre aşığım’ kitabı, raflardaki yerini aldı
19 Ekim 2018 - 9:28

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in 25 yıllık siyasi yaşamındaki tecrübe ve gerçekleştirdiği projelerinin yer aldığı ‘Ben Bu Şehre Aşığım’ adlı kitabı raflardaki yerini aldı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kendi kaleminden hayat hikayesini, dört dönem belediye başkanlığı olmak üzere 25 yıllık siyasi yaşamındaki tecrübelerini ve gerçekleştirdiği projelerini anlattığı ‘Ben Bu Şehre Aşığım’ adlı kitabın lansman kokteyli Su Otel’de gerçekleştirildi. Siyaset, spor, bürokrasi ve sanat dünyasını bir araya getiren lansmana, CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı ve Aydın Özer, İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin’in yanı sıra, eski büyükşehir belediye başkanları Mustafa Akaydın ve Bekir Kumbul ile çok sayıda siyasetçi ve davetli katıldı.

Tanıtımda söz alan Muhittin Böcek, siyasette 25 yıldır yer aldığını ve bir çok projeye imza attığını kaydetti. Kitabında hayatını anlattığını ifade eden Böcek, kitabın önsözünü Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in yazdığını, telif haklarını da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlayacağını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr