Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mülteciler Komiserliği üyeleri Antalya’da

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERLİĞİ İZMİR OFİS GÖREVLİLERİ, ANTALYA’DA YAŞAYAN MÜLTECİLER HAKKINDA BİLGİ ALDI.

Mülteciler Komiserliği üyeleri Antalya’da
24 Kasım 2017 - 17:55

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İzmir Ofis görevlileri, Antalya’da yaşayan mülteciler hakkında bilgi aldı.

Sivil Düşünce Derneği yöneticileri ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İzmir Ofis görevlileri Taylan Dağcı ve Ezgi Ergenç’in katılımlarıyla Antalya’da yaşayan mülteciler hususunda bilgi paylaşımında bulundular. Dernek Başkanı Hidayet Gültekin, “günümüzde sivil toplum kuruluşlarının öneminin giderek artması ve toplum içinde vazgeçilmez bir kurum haline gelmeleri sebebiyle bir takım sorumluluklar üstlenmesi gerekir. Bu nedenle STK’lar, toplumsal sorunların çözümüne ve çağdaş yaşam standardının gelişmesine yönelik çeşitli strateji ve projeler ortaya koymakta” dedi.

Taylan Dağcı da Antalya’da bulunan 541 Suriyeli mülteciye dair çalışmaları merak ettiklerini ifade etti. Ezgi Ergenç de Antalya’nın, Aydın, Muğla gibi İzmir ofisine bağlı olduğunu Antalya da ilk kez bir STK ile buluştuklarını belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al