Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa Belediyesi kurban satış ve kesim yerlerini hazırladı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, KURBANLIK HAYVAN SATIŞ NOKTALARINI HAZIRLADI.

Muratpaşa Belediyesi kurban satış ve kesim yerlerini hazırladı
28 Ağustos 2017 - 10:08

Muratpaşa Belediyesi, kurbanlık hayvan satış noktalarını hazırladı.

Muratpaşa Belediyesi, belirlenen kurban satış ve kesim yerlerini, havyan satıcıları ve kurbanlık hayvan alacak vatandaşlar için düzenledi. Kurbanlık hayvan satıcıları, hayvanlarını, Topçular Mahallesi Gazi Bulvarı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) karşısı ile Çallı’daki Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu arkasında belirlenen iki alana getirdi. Bu alanlarda çiftçiler için, tuvalet, duş, otopark ve mescid gibi hizmetler de sunuluyor.

Randevulu kesim

444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi’nden randevu alan vatandaşlar, kurbanlık hayvanlarını bu iki alanda ücretsiz olarak kestirebilecek. Randevu almayan vatandaşlar bu alanlarda ücretsiz kesim yaptıramayacak.

Vatandaşlar kendileri kesim yapabilecek

Cumhuriyet, Konuksever ve Çağlayan Mahalleleri Kapalı Pazarları’nda da vatandaşların, kendileri kesim yapabilsin diye düzenlendi. Bu 3 pazar alanında, vatandaşlar, kurbanlık hayvanları kendileri kesebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -