Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa Er meydanında muhteşem başlangıç

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NCE DÜZENLENEN 4. GELENEKSEL MURATPAŞA YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ, MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU. KALEİÇİ OLD TOWN FESTİVALİ İÇİN ANTALYA’DA OLAN 14 ÜLKE HEYETİ; MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’LA BİRLİKTE ANTALYALI GÜREŞSEVERLERİ SELAMLADI.

Muratpaşa Er meydanında muhteşem başlangıç
14 Ekim 2018 - 13:24

Muratpaşa Belediyesi’nce düzenlenen 4. Geleneksel Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri, muhteşem görüntülere sahne oldu. Kaleiçi Old Town Festivali için Antalya’da olan 14 ülke heyeti; Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte Antalyalı güreşseverleri selamladı.

4. Geleneksel Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri; Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın; Kaleiçi Old Town Festivali için Antalya’da olan 14 ülke heyeti ile birlikte yağlı güreş tutkunlarını selamlamasıyla başladı. Konuk ülke heyetleri; Türk ve kendi ülke bayrakları ile tribünleri tek tek selamladı. Güreşseverler; tribünleri, tek tek selamlayan Başkan Uysal’a sevgi gösterilerinde bulundu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’da güreşlere katılarak minik pehlivan Hüseyin Mert ile güreş yaptı.

Muratpaşa er meydanında; aralarında Salih Dorum, Kürşat Korkmaz, Orhan Okulu, İsmail Balaban, Ali Gürbüz, Şaban Yılmaz’ın da olduğu

49’u başpehlivan olmak üzere 600 pehlivan kol bağladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al