Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa sünnet şöleni 14 Eylül’de

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN HER YIL DÜZENLENDİĞİ GELENEKSEL SÜNNET ŞENLİĞİNDE, BU YIL 362 AİLE ÇOCUKLARINI SÜNNET ETTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞAYACAK.

Muratpaşa sünnet şöleni 14 Eylül’de
20 Ağustos 2018 - 11:18
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin her yıl düzenlendiği geleneksel sünnet şenliğinde, bu yıl 362 aile çocuklarını sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşayacak.

Muratpaşa Belediyesi’nin Anadolu Birliği Kültür Dayanışma Derneği’yle 5-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlendiği geleneksel Sünnet Şöleni, 14 Eylül’de Yenigün Mahallesi Şehitler Parkı’nda yapılacak. Maddi imkânları kısıtlı ailelerin 5-12 yaş aralığındaki çocukları için düzenlenecek şölende 362 aile, çocuklarına eksiksiz bir sünnet düğünün yapmanın mutluluğunu yaşayacak.

5-12 yaş aralığındaki çocukların sünneti, Muratpaşa Belediyesi’nin anlaştığı özel bir hastanede yapılmaya başlandı. Aileler, başvuruda aldıkları kayıt numarası ile hastaneye, verilen randevu tarihinde giderek, çocuklarının sünnetlerini yaptırmaya devam ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co