Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da girişimciler aranıyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN ABDULLAH SEVİMÇOK SİVİL TOPLUM VE İNOVASYON MERKEZLERİ, BİR İŞ FİKRİ OLAN, KENDİ İŞİNİ KURMAYI PLANLAYAN GİRİŞİMCİLERE KAPILARINI AÇIYOR.

Muratpaşa’da girişimciler aranıyor
22 Kasım 2018 - 12:26
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri, bir iş fikri olan, kendi işini kurmayı planlayan girişimcilere kapılarını açıyor. Merkezin inovasyon bölümünde yer almak iş fikirlerini geliştirmek, eğitim, danışmanlık eğitimleri almak ve doğru yatırımcılarla buluşmak için belediyenin kurumsal web sitesi üzerindeki formu doldurmak yeterli.

Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka Mahallesi’nde Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesini de içinde barındıran Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri şimdi kapılarını girişimcilere açıyor. Merkezin sivil toplum kuruluşlarına ayrılan bölümünde çalışmalarının tamamlanmasının ardından paylaşımlı masaların, yüksek hızlı internet altyapısına sahip İnovasyon Merkezi’nin kuruluşu için adım atıldı.

Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri, bir iş fikri olan, kendi işini kurmayı planlayan girişimcilere kapılarını açıyor. Merkezin inovasyon bölümünde fikirleri geliştirip eğitim, danışmanlık eğitimleri almak ve doğru yatırımcılarla buluşmak için belediyenin kurumsal web sitesi üzerindeki formu doldurmak yeterli.

Formda kişisel bilgilerle birlikte iş fikrine ilişken de detaylı bilgiler de talep ediliyor. İnternet üzerinden yapılan ön başvurulan Antalya’da iş dünyasına ilişkin sivil toplum kuruluşları, odalar ve birliklerin katılımıyla oluşturulacak kurul tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeyi geçenler, iş fikirlerini geliştirip eğitim, danışmanlık eğitimleri almak ve doğru yatırımcılarla buluşmak için İnovasyon Merkezi’nde yerlerini alacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -