Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da insan hakları ve medya konuşulacak

MURATPAŞA BELEDİYESİ, 10 ARALIK İNSAN HAKLARI GÜNÜ’NDE GAZETECİLER ŞÜKRÜ KÜÇÜKŞAHİN, DENİZ ZEYREK VE GAZETECİ-HABER SUNUCUSU İRFAN DEĞİRMENCİ’NİN KATILIMIYLA İNSAN HAKLARI VE MEDYAYI KONUŞACAK. TÜRKAN ŞORAY KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEK SÖYLEŞİ SAAT 18.00’DE BAŞLAYACAK.

Muratpaşa’da insan hakları ve medya konuşulacak
09 Aralık 2018 - 11:38

Muratpaşa Belediyesi, 10 Aralık İnsan Hakları Günü’nde gazeteciler Şükrü Küçükşahin, Deniz Zeyrek ve gazeteci-haber sunucusu İrfan Değirmenci’nin katılımıyla insan hakları ve medyayı konuşacak. Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde düzenlenecek söyleşi saat 18.00’de başlayacak.

Muratpaşa Belediyesi, İnsan Hakları Evrensel Bildirisi’nin kabul edildiği gün olan 10 Aralık 1948’den bu yana her 10 Aralık’ta kutlanan İnsan Hakları Günü’nde, ‘İnsan Hakları ve Medya’ konulu söyleşi düzenleyecek.

Gazeteciler Şükrü Küçükşahin ve Deniz Zeyrek ile gazeteci – haber sunucusu İrfan Değirmenci’nin katılacağı ‘İnsan Hakları ve Medya’ başlıklı söyleşi 10 Aralık Pazartesi günü Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Saat 18.00’de başlayacak söyleşi kapsamında, Şükrü Küçükşahin ve İrfan Değirmenci, kitaplarını imzalayacak. 10 Aralık İnsan Hakları Günü’nde ayrıca, Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde, Karikatürcüler Derneği’nin ulusal ve uluslararası karikatür sanatçılarının eserlerini bir araya getirdiği ”İnsan Hakları” konulu sergi de ziyarete açılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al