Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da toplum ve tarih söyleşileri

MURATPAŞA BELEDİYESİ, MEHMET ERDEM DİJİTAL KÜTÜPHANE’DE, AKLI VE ELEŞTİRİYİ BULUŞTURAN YENİ BİR SÖYLEŞİ DİZİSİNE BAŞLADI. TOPLUM VE TARİH SÖYLEŞİLERİNİN 2’NCİSİ DR. ALPAY GÜNAL’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Muratpaşa’da toplum ve tarih söyleşileri
20 Mart 2018 - 11:58

Muratpaşa Belediyesi, Mehmet Erdem Dijital Kütüphane’de, aklı ve eleştiriyi buluşturan yeni bir söyleşi dizisine başladı. Toplum ve Tarih Söyleşilerinin 2’ncisi Dr. Alpay Günal’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

‘Toplum ve Tarih Söyleşileri’ için yer bu kez Akdeniz Üniversitesi (AÜ) öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı, çokça zaman geçirdiği Meltem Mahallesi’nde seçildi. Meltem Mahallesi’ndeki Mehmet Erdem Dijital Kütüphane’de düzenlenen söyleşilerin 2’incisi AÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Alpay Günal oldu. Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz’ın da ilgiyle takip ettiği söyleşide Dr. Günal, “Osmanlı’dan Günümüze Türk Yönetim Felsefesi’ başlıklı bir sunum yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -