Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da toplum ve tarih söyleşileri

MURATPAŞA BELEDİYESİ, MEHMET ERDEM DİJİTAL KÜTÜPHANE’DE, AKLI VE ELEŞTİRİYİ BULUŞTURAN YENİ BİR SÖYLEŞİ DİZİSİNE BAŞLADI. TOPLUM VE TARİH SÖYLEŞİLERİNİN 2’NCİSİ DR. ALPAY GÜNAL’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Muratpaşa’da toplum ve tarih söyleşileri
20 Mart 2018 - 11:58
banner

Muratpaşa Belediyesi, Mehmet Erdem Dijital Kütüphane’de, aklı ve eleştiriyi buluşturan yeni bir söyleşi dizisine başladı. Toplum ve Tarih Söyleşilerinin 2’ncisi Dr. Alpay Günal’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

‘Toplum ve Tarih Söyleşileri’ için yer bu kez Akdeniz Üniversitesi (AÜ) öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı, çokça zaman geçirdiği Meltem Mahallesi’nde seçildi. Meltem Mahallesi’ndeki Mehmet Erdem Dijital Kütüphane’de düzenlenen söyleşilerin 2’incisi AÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Alpay Günal oldu. Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz’ın da ilgiyle takip ettiği söyleşide Dr. Günal, “Osmanlı’dan Günümüze Türk Yönetim Felsefesi’ başlıklı bir sunum yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co