Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’dan kent yönetimine katkı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERDE HEMŞERİ DERNEKLERİYLE BİRARAYA GELDİ.

Muratpaşa’dan kent yönetimine katkı
12 Kasım 2018 - 12:58

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nde şu an itibariyle 146 sivil toplum kuruluşunun bulunduğunu belirterek, “Her kültürden, her siyasi fikirden, her felsefi inanıştan derneğimiz var hepsi doğruyu söylediği zaman ortaya bir istişare, bir ortak akıl kültürü çıkıyor. Akıllı toplumlar kendilerini böyle yönetirler” diye konuştu.

Belediye Başkanı Ümit Uysal, çeşitli etkinliklerde hemşeri dernekleriyle biraraya geldi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilk olarak Antalya Erzurumlu Dadaşlar Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin Bahçelievler Mahallesi’nde yer alan dernek binasında düzenlediği kahvaltı etkinliğine katıldı. Dernek Başkanı Oktay Çimoğlu, tarafından karşılanan Başkan Uysal, “Hem geldiğimiz yerden vazgeçmedik hem bir taraftan Antalyalı olduk. İlkokuldan itibaren yatılı okullarda kaldım ve buralarda da en iyi anlaştığım kişiler hep Erzurumlular olmuştur. Erzurumlular nettir, berraktır. Çok rahatlıkla dostluk kurulabilecek insanlardır” diye konuştu.

Başkan Uysal, daha sonra Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nde keşkek gününde bir araya gelen Antalya Çanakkaleliler Derneği’nin etkinliğine katıldı. Dernek üyeleriyle tek tek selamlaşan Başkan Uysal, Avrupa’nın en büyük sivil toplum kuruluşları yerleşkesini içinde barındıran merkezin kent kimliğini oluşturarak gelecek nesillere doğru bir beraberlik, doğru bir kamu düzeni bırakmak yolunda atılmış bir adım olduğunu söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr