Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

MURGEM sınavı başvuruları Cuma bitiyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRMEDE YÜZDE 87 ÜZERİNDE BAŞARIYI YAKALAYAN GENÇLİK EĞİTİM MERKEZİ’NİN 2 HAZİRAN’DA YAPILACAK KABUL SINAVI İÇİN BAŞVURULAR 18 MAYIS CUMA SONA ERİYOR. KAYITLAR KIZILSARAY MAHALLESİ’NDE BULUNAN MERKEZDEN YAPILIYOR.

MURGEM sınavı başvuruları Cuma bitiyor
16 Mayıs 2018 - 11:22
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin üniversiteye yerleştirmede yüzde 87 üzerinde başarıyı yakalayan Gençlik Eğitim Merkezi’nin 2 Haziran’da yapılacak kabul sınavı için başvurular 18 Mayıs Cuma sona eriyor. Kayıtlar Kızılsaray Mahallesi’nde bulunan merkezden yapılıyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin kreşleri, Zeytinköy, Ermenek ve Memurevleri Mahalleleri’ndeki Eğitim ve Bilgi Merkezleriyle Türkiye’nin geleceğine yaptığı yatırımın son halkası Muratpaşa Gençlik Eğitim Merkezi’nde (MURGEM) 4’üncü dönem hazırlıkları başladı.

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak ve gençlerin sosyokültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 2015 yılında açılan MURGEM, ilk yılında yüzde 87’lik başarıyla 486 öğrencisini bir lisans programına yerleştirildi. MURGEM, ikinci yılında ise yüzde 86.44’lük başarı oranını yakaladı ve 829 öğrencisini üniversiteye uğurladı.

MURGEM’in 3’üncü dönem öğrencileri 30 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak sınava hazırlanırken MURGEM’e kabul edilecek 4’üncü dönem öğrencileri için de çalışmalar başladı. MURGEM’in 2 Haziran’da yapılacak kayıt kabul sınavı için başvurular 18 Mayıs Cuma günü sona erecek. Sınava, okul türü fark etmeksizin 11’inci sınıf öğrencileri kabul edilecek. Kayıt için öğrencilerin ya da velilerinin MURGEM’in Kızılsaray Mahallesi’nde bulunan binasına başvurmaları yeterli olacak.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim