Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçik’e destek

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE BİR İLKOKULDA EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLER, TSK’NIN AFRİN’DE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ZEYTİN DALI HAREKATI’NA DESTEK OLMAK İÇİN KUMBARALARINDA BİR AYDA BİRİKTİRDİKLERİ 2 BİN 430 TL’Yİ MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞLADI.

Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçik’e destek
01 Mart 2018 - 12:36
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir ilkokulda eğitim gören öğrenciler, TSK’nın Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için kumbaralarında bir ayda biriktirdikleri 2 bin 430 TL’yi Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Değerler Eğitimi projesi kapsamında Alanya Ayşe Melahat Erkin İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler, şubat ayında ‘Afrin Zeytin Dalı Harekatı için kumbaramı dolduruyorum” kampanyası başlattı. Başlatılan kampanyaya öğrencilerin yanı sıra öğretmenler ve veliler de destek verdi. Öğrenciler kampanyaya destek için sınıflarında bulunan kumbaraya atıkları harçlıklarından 2 bin 430 lira toplandı. Toplanan bu para Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik sürdürülen ’Zeytin Dalı Harekatı’ndaki askere destek olmak için Mehmetçik Vakfı’nın banka hesabına yatırıldı.

Kampanyaya destek veren 2/B öğrencisi Arda Koç, şubat ayında yardımlaşma ve işbirliği dersini işlediklerini söyledi. Koç,” Haslıklarımızı biriktirerek Afrin’deki askerlerimize destek için bu paraları göndereceğiz” dedi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim