Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğrencilerden “Geri dönüşümden çiçek bahçesi projesi”

ALANYA PARLAYÜKSEL İLKOKULU 3. SINIF ÖĞRENCİLERİ, PET ŞİŞE VE GERİ DÖNÜŞÜM MALZEMELERİNDEN ÇİÇEK BAHÇESİ OLUŞTURDULAR. PROJENİN TANITIMINA ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, OKUL MÜDÜRÜ İBRAHİM YILDIRIM, SINIF ÖĞRETMENİ HAYAT UYSAL VE ÖĞRENCİ VELİLERİ KATILDI.

Öğrencilerden “Geri dönüşümden çiçek bahçesi projesi”
15 Mart 2018 - 12:26
banner

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde öğrenciler, geri dönüşüm malzemelerinden geliştirdikleri proje ile çiçek bahçesi oluşturdu.

Alanya Parlayüksel İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri, pet şişe ve geri dönüşüm malzemelerinden çiçek bahçesi oluşturdular. Projenin tanıtımına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, okul müdürü İbrahim Yıldırım, sınıf öğretmeni Hayat Uysal ve öğrenci velileri katıldı.

Yücel, okul yönetimi ve öğrencileri geri dönüşüm uygulamalarında gösterdikleri beceri ve duyarlılık için tebrik etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Yücel, öğrenci ve velilerle bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim